זה הזמן לשדרג למאוורר תקרה

1539228-min

אם אתם מחפשים את תחושת האוויר הקלילה, את תחושת הבריזה האירופאית הנעימה ואת הנוחות המרבית במרחב – תוך שמירה על הסביבה – כנראה שהגיע הזמן לשדרג את המרחב באמצעות התקנת מאוורר תקרה במבצע. אבל מדוע שיטה זאת לקירור נחשבת עדיפה ממזגן? וכיצד בוחרים בפריט הנכון? הכול בהמשך.

מאווררי תקרה הם סמל לנוחות, לאלגנטיות ולאיכות חיים. כמוצרים אלה מעוצבים, משוכללים, נוחים להפעלה ומספקים אוורור, ויסות הטמפרטורות וקבלת חיים נוחים בריאים וטובים.

מי שמשתמש במזגן או שאין לא שום אמצעי קירור אחר – יודע עד כמה מזגן יכול להעיק זאת בשל אוויר קר מידי שפוגע בבריאות ואף מעודד כאבי ראש ושאר מחלות, עד לזיהום האוויר שיוצר מזגן ותיקונים חוזרים ונשנים שיש לבצע בו. לכן רבים בוחרים מאווררי תקרה משוכללים וטובים לקירור וצינון המרחב.

כיצד בוחרים מאוורר תקרה?

אם החלטתם לקרר את הבית בשיטה של אוורור, כדאי שתתחילו לחפש חברות המומחיות באספקת אמצעי קירור אלטרנטיביים ויעילים. כיום יש מגוון חברות שמציעות מאווררים מסוגים שונים, בגדלים ועיצובים מהממים שמתאימים לכל חלל.

כשאתם בוחרים את הפריט הנכון ביותר למרחב שלהם, שימו לב כי הוא מתאים בגודל שלו למרחב, כי הוא מתאים לגובה התקרה וכי יש לו את כל הפונקציות שיספקו אוויר נעים ושווה.

בחנויות אפשר למצוא מאווררים שפועלים על שלט ומספקים אוויר נעים, חסכון בעלויות ותאורה נעימה. בחרו מוצר משוכלל שניתן לווסת עמו את הטמפרטורה ולשלוט על הכנפיים שלו כך שהן יאווררו את כל החדר.

שימו לב לעיצוב של המוצר. בחנויות אפשר למצוא מאווררי תקרה מעוצבים החל מעיצוב ראטן למראה הכפרי – ים תיכוני, עד לעיצוב אלגנטי לבן או שחור ושאר עיצובים אלגנטיים נעימים וכאלה שמשתלבים בהרמוניה בחלל.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
איציק זרח

איציק זרח

כסטודנט עבד איציק בשיפוצים, והיום בזמנו הפנוי הוא שמח לכתוב מאמרים בתחום בתקווה שזה יעזור לאחרים.

אולי גם יענין אותך...