יתרונות מרכזיים לרמקולים שקועים

כשאתם מבקרים בבית הקולנוע או בתיאטרון, האם שמתם לב היכן ממוקמים הרמקולים ומערכות השמע? כנראה שלא מצאתם אותם שם. לא שהם לא קיימים, אלא שהם סמויים מן העין ושקועים בקירות, ללא שום הפחתה באיכות השמע. הרמקולים שם מובנים בקירות ובתקרה ובכך יוצרים חווית שמע יוצאת מן הכלל, שגם לא גורעת מן הנראות החיצונית של האולם או החדר. במידה ואתם בונים מערכת קולנוע ביתית, ייתכן ותשקלו להתקין רמקולים שקועים וחבויים.

למה לכם להשתמש ברמקולים שקועים ונסתרים?

רמקולים שקועים בקיר יכולים להפיק את המרב מהחלל בו הם מותקנים. במקום לייחד פינה ולפנות ממנה חפצים ורהיטים על מנת להציב שם את הרמקול שלכם, הרמקול פשוט חוסך לכם במקום מבלי להזיז שום דבר. תוכלו להתקין את הרמקולים מאחורי המסך או בצדדיו באופן שלא יפריע לחיווט. רמקולים השקועים בקיר מוסיפים לנראות היוקרתית והאלגנטית של הסלון או אולם הקולנוע הפרטי שלכם, מה שמוסיף לאווירה הכללית בעת הצפייה בסרט.

פיזור אודיו ברמה טובה יותר

כאשר הרמקולים שלכם סמויים מן העין ושקועים בקירות ו/או בתקרה, לא רק שזה יוצר תוספת במרחב שלכם אלא גם מוסיף לחוויה של הצפייה. רמקולים חשופים עלולים ליצור הסחת דעת כאשר צופים בסרט ועיקר השמע מגיע מאותם רמקולים ולא מהמסך עצמו. כאשר הרמקול סמוי, זה לא ייתן פתח לצופים לחפש אחר אותו מקור רעש.

פיזור האודיו טוב יותר כאשר רמקול שקוע בקיר, לעומת רמקול שאינו שקוע. כאשר אתם בוחרים נקודה אידאלית להשמעה, כל החדר מוצף באודיו בצורה טובה וטבעית, ממש כמו באולם קולנוע.

אם אתם רוצים לשפר את חוויה הצפייה שלכם בבית, או להוסיף מערכת שמע עוצמתית ואיכותית לבית במסיבות ביתיות וערבים חגיגיים, כדאי לכם מאוד לשקול רמקולים שקועים.

לחצו כאן לקבלת פרטים אודות התקנת מערכות שמע.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
איציק זרח

איציק זרח

כסטודנט עבד איציק בשיפוצים, והיום בזמנו הפנוי הוא שמח לכתוב מאמרים בתחום בתקווה שזה יעזור לאחרים.

אולי גם יענין אותך...

כמה עולות מזרקות לגינה?

בכל גינה צריך שיהיו מערכות השקיה. אז בעבר הסתפקנו בצינור מים או אפילו במזלף גינה צנוע וקטן. עם השנים שחלפו, פותחו שיטות מתקדמות והחלו למצוא

קרא עוד »