עיצוב מטבח בכל סגנון

תהליך עיצוב מטבח הוא אחד מהשלבים הכיפיים ביותר לפני כניסה לבית חדש, או במידה ומעוניינים להחליף את המטבח הישן במטבח חדש, עדכני ופונקציונלי יותר. כיוון שיש מגוון סגנונות עיצוב למטבחים ביתיים, מומלץ לבחור את סגנון העיצוב המתאים ביותר לפני שמתחילים לעצב את המטבח שתמיד חלמתם עליו.

מטבח מעוצב בסגנון כפרי

מטבח בסגנון כפרי מאופיין בהרבה מאוד חומרי גלם טבעיים הבולטים מכל רחבי החלל, כך ניתן לראות במטבחים כפריים שפע של משטחי עבודה עשויים עץ, חזיתות ארונות מעוצבים בסגנון אותנטי עם ריקועי מתכת וקרניזים, יחידות אחסון משולבות עם תאים פתוחים וסגורים וכן גם אי למטבח התופס חלק נכבד ממרכז החלל.

מטבח מעוצב בסגנון מודרני

מטבחים המעוצבים בסגנון מודרני משלבים מראה אסתטי לצד פונקציונליות גבוהה, כאשר קיימים מגוון אלמנטים במטבח חדשניים ומתקדמים כמו דלת נסתרת המכסה את אזור הכיור והכיריים במטבח, או תאים נסתרים המאפשרים לאחסן בהם את כלי החשמל במטבח שלא יפגעו במראה האחיד והנקי של העיצוב המודרני. הצבעים והחומרים המשולבים בעיצוב המודרני יהיו מונוכרומטיים לרוב, כך שניתן לראות שימוש בשיש, ברזל, זכוכית ונירוסטה המשתלבים באופן מושלם עם העיצוב הנעים של החלל.

מטבח מעוצב בסגנון אורבני

עיצוב בסגנון אורבני שם דגש על מראה תעשייתי, עם חומרים וטקסטורות מחוספסות המעצימות את המראה העירוני. כך ניתן לראות מטבחים אורבניים עם המון חללים מרווחים, צינורות מים המחוברים אל הקירות באופן בולט ללא הסתרה, כלי מטבח ואביזרים נוספים המוצגים במטבח בגאווה וכן שילוב של גווני מתכת, נחושת, שחור ועוד צבעים המאפיינים את המראה התעשייתי.

חברה לעיצוב מטבחים שתקלע לסגנון המתאים לכם

פי שניתן לראות, כל מטבח יכול לשדר אווירה אחרת בהתאם לסגנון העיצוב המוטמע בו. כדי שתוכלו ליהנות מתהליכי עשייה יצירתיים ומהנים במטבח הביתי שלכם, מומלץ לפנות אל חברת סמגל מטבחים המתמחה בעיצוב מטבח בכל סגנון על פי התאמה מושלמת לסגנון האישי של כל משפחה, ועיצוב חלל המטבח בצורה פונקציונלית העונה על הצרכים האישיים של כל בני הבית.