עו"ד לפינוי מושכר

מהו תפקידו של עו"ד לפינוי מושכר?

בכל השכרה של מקרקעין, מקובל לחתום על חוזה שכירות. בחוזה זה נקובים עניינים מהותיים וכן תאריך שבו השכירות נכנסת לתוקף והמועד שבו היא מסתיימת. ישנם מצבים, לרוב לא נעימים ולא נוחים, שבהם עולה הצורך לפנות את המושכר. כלומר, מסיבות של אי עמידה בתנאי החוזה מצידו של השוכר, צריך להפעיל את סעיפי החוק המאפשרים פינוי. בכך עוסק עו"ד לפינוי מושכר

מתי כדאי להתייעץ עם עו"ד לפינוי מושכר 

לעורך הדין כדאי לפנות במידה ואתם נוכחים כי השכירות איננה משולמת לפי המוסכם. חשוב לפנות גם באם לא מתירים לכם לבקר במושכר, שכן זוהי זכותו של בעל הנכס. במידה ועולה חשש אמיתי כי נגרם נזק למושכר וכי תנאים בחוזה אינם מיושמים – טוב להיעזר בייעוץ משפטי מקצועי. 

מדוע חשוב להיעזר בעו"ד לפינוי מושכר 

משכירי דירות או מקרקעין בכלל אינם יכולים לעשות דין לעצמם ולפנות את השוכר. כל עוד לא נעשתה פניה בצינורות המקובלים, לשוכר ישנן זכויות מסוימות. לא מעט אנשים שניסו לבצע פינוי של המושכר ללא עו"ד יצרו למעשה עיכובים ואפשרי שאף נתבעו על ידי השוכר (למרות שזה נשמע מופרך, זה אכן קורה). בעזרת עו"ד לפינוי מושכר:

  • משיגים את הפינוי בצורה מהירה יותר ואפשר להפיק רווחים בזכות השכרה לשוכר אחר. לחילופין, ניתן למכור את הנכס כשהוא חופשי מכל אדם אחר המחזיק בו שלא כדין. 
  • לא מסתבכים עם תביעות מהצד שכנגד ומסרבול משפטי שקשה להשתחרר ממנו. 
  • הרבה פעמים, גם שוכרים "בעייתיים" עשויים לחדול מהתנהגות לא ראויה, ברגע שהם מקבלים מכתב התראה מעורך דין, לפני הגשת תביעה. 
  • משיגים שקט נפשי מכך שהגורם המקצועי מטפל בפינוי, לפי חוק ותוך מקסום האפשרויות ועל פי תקדימים מקובלים. 

למדו אודות הסכם מייסדים