עיצוב פנים מודרני יוקרתי

כאשר מדברים על עיצוב פנים מודרני אנו מדברים למעשה על שם כולל של מגוון סגנונות עיצוב המתאימים לרוח התקופה ואפילו למאה השנים האחרונות שקדמו לה. בשונה מסגנון כפרי למשל המאופיין בריהוט רב, צבעים חומרים וחיבור לטבע ולצבע העץ בצורה "גסה" ואגרסיבית יותר הרי שהעיצוב המודרני מתאפיין בעיקר בסגנונות עיצוב נקיים יותר, העושים שימוש בתאורה טבעית ועיצוב מינימליסטי על מנת לייצר תחושה של פתיחות וריווח בחלל. עיצוב פנים מודרני יוקרתי הוא אחד מסגנונות העיצוב של הסגנון המודרני והוא מאופיין בצורה הייחודית לו.

מהו עיצוב פנים מודרני יוקרתי?

עיצוב פנים לבית מודרני יוקרתי הוא סגנון עיצוב מיוחד שאנשים רבים מתחברים אליו, במיוחד אנשים עמידים כלכלית או בעלי בתי יוקרה ואיכות חיים גבוהה. עיצוב מודרני יוקרתי מאופיין על עיצוב נקי, מינימליסטי בריהוט, מלא בדרך כלל בתמונות ופרטי אומנות, גופי תאורה בצורות מיוחדות, שילוב של כמה סוגים של גופי תאורה ותאורה בעוצמות שונות ואלמנטים שונים המשדרים יוקרה ואיכות. כמובן מוסיפים את הטאצ' של עציצים בהתאם לעיצוב וניתן לשדרג משמעותית את העיצוב שכל מי שנכנס לחלל יגיד "וואו".

עיצוב מודרני יוקרתי למשרד

מלבד עיצוב יוקרתי לבית בתחומים מסוימים בעלי עסקים רוצים לשדר יוקרה במשרד שלהם ולכן  ייקחו מעצב פנים לבנות עיצוב פנים והום סטיילינג מודרני יוקרתי. בדרך כלל יהיו אלה עורכי דין או מתחמי טיפול יוקרתיים, עסקים בתחום התכשיטים, ההייטק וכד'. העיצוב יכלול גם ריהוט כמו ספות עור/דמוי עור, דלפק קבלה מהודר, שילוב של אלמנטים מיתוגיים של העסק לצד תאורה מיוחדת, עיצוב הכולל צמחיה ותאורת קיר ועוד. אדם שיכנס למשרד עם עיצוב יוקרתי יבין במהירות שמדובר בבית עסק יוקרתי ומכובד וזה התחושה שהוא רוצה ליצור במקום, כמובן לצד תחושות של נוחות ונעימות שאנו רוצים לשדר בעיקר ללקוחות ושותפים המבקרים אותנו במשרד.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
איציק זרח

איציק זרח

כסטודנט עבד איציק בשיפוצים, והיום בזמנו הפנוי הוא שמח לכתוב מאמרים בתחום בתקווה שזה יעזור לאחרים.

אולי גם יענין אותך...

מחסן עצים

עצים הם הרכיב הטבעי ביותר שתוכלו להעלות על הדעת, והוא משמש אותנו לצרכים רבים. החל מבניית בתים ועד עבודות גימור אחרונות בבית ובגינה כמו פרגולות

קרא עוד »