איך בונים מערכת הידרופונית במרפסת?

קיימים סוגים שונים של מערכות הידרופוניות למרפסת ובכלל. מערכות אלה שונות בגודל, בצורה ואפילו בשיטת הגידול, אבל דבר אחד חשוב משותף לכולן – הן מיועדות להתאים לצרכים שונים לאנשים שונים. אז איך בונים מערכת הידרופונית למרפסת בהתאמה אישית?

 

אפיון צרכים אישי

לפני שאתם מתחילים לבנות לעצמכם מערכת הידרופונית, שתאפשר לכם לגדל צמחים ללא אדמה, בכל מקום שתרצו, אתם צריכים לדעת איזה סוג של מערכת הידרופונית יכולה להתאים לצרכים  שלכם וגם לתנאים הקיימים בסביבה הקרובה אליכם.

לאחר אפיון צרכים אישי, אפשר לבחור את המערכת המתאימה לכם.

 

בחירת מערכת

בחירת המערכת המתאימה לכם צריכה לשרת היטב את הצרכים שלכם, להשתלב היטב באורח החיים שלכם וגם בתנאים הסביבתיים. קיימות מערכות מסוגים שונים ולכן, האפשרויות פרוסות לפניכם – אתם רק צריכים להכיר לעומק את המערכות השונות כדי לדעת מה לבחור ואת זה תוכלו לעשות איתנו.

 

הקמת מערכת הידרופונית במרפסת

לצורך הקמה של המערכת שבחרתם אתם יכולים לקרוא מאמרי הדרכה, או לצפות בסרטון. אנחנו כמובן ממליצים על השתתפות בסדנה, או הרצאה, שבה תקבלו את כל הכלים והידע שיאפשר לכם להפוך לחקלאים הידרופוניים אורבניים מהשורה. סדנה כזו תאפשר לכם לבחור את המערכת המתאימה לכם ביותר, ללמוד כיצד מפעילים אותה, כיצד מגדלים בה צמחים אופן אופטימלי, כיצד מתחזקים אותה היטב ועוד.

 

השתתפות בסדנאות של אקוטל תאפשר לכם לקבל גם שפע של מידע במייל, לצד ליווי טלפוני ממושך, כדי שיוכלו לקבל מענה על כל שאלה – בזמן אמת.

 

לסיכום, הקמת מערכת הידרופונית במרפסת יכולה להיות תהליך קל, מספק ומהנה, שבסופו תקבלו את כל הידע הנחוץ כדי להפוך בעצמכם לחקלאים הידרופוניים אמיתיים – אם יש לכם את ההדרכה המתאימה. צרו איתנו קשר עם אקוטל למידע נוסף!