פסיפסים

פסיפסים

כאשר מחפשים דגמים מעניינים לחיפוי קירות המטבח או קירות חדרי האמבטיה, קיים היצע עצום של דוגמאות. כאשר רואים את שלל הדגמים, די קשה להחליט איזו דוגמה תהיה המתאימה לכל אחד מהמקומות הללו.

חיפוי קירות באמצעות פסיפס 

אחד הדברים שאהובים על הלקוחות הוא שימוש באריחי פסיפס. הכוונה היא לאבנים קטנטנות אשר משתלבות בנראות של כל אריח, הן מרובעות בכמה גוונים או מלבניות ופזורות באופן סיסטמטי על פני רוב שטחו של האריח, או בשילובים של אבנים נוספות.

לאור הדוגמאות יוצאות הדופן, האריחים הללו הפכו להיות מיוחדים ביותר והחשיפה לשפע הדוגמאות מצריכה זמן רב לצורך קבלת ההחלטה החשובה.

בשנים האחרונות השתלבו באריחים רבים פסיפסים שהם זכוכית. על האריחים שהם מט או מבריק מתווספים פסיפסים מרובעים קטנים מזכוכית, מלבנים בכמה גוונים כמו ירוק, ורוד או שקוף . השילוב של הזכוכית הוא מפתיע ומעניק נופך מיוחד לכל מקום בו ממוקמים האריחים הללו.

אריחי פסיפס מעניינים 

אריחי הפסיפס גם משלבים אבנים כמו אבן אנדורה בגוונים כמו שמנת וצהוב וסוגים נוספים של אבנים כמו טרוורטין שמסודרים בזו אחר זו לרוחבו של כל אריח. אפשר לרכוש גם אריחי ארגמן שמדגישים את דוגמאות הרטרו שנראו בעבר בכל מקום ומזכירות את הערים הוותיקות כמו תל אביב בראשית המאה. 

הפסיפסים מסודרים לאורכם ולרוחבם של האריחים באופן מסקרן כמו משושים רבים וביניהם מעוינים בגוון אחר, מבחר צורות ואף נראות של עלים החרוטים בתוך האריחים.

טרנדים חדשים בתחום הפסיפס 

לאור הדרישה הגוברת של הלקוחות, מגיעים מדי חודש דגמים מרתקים וצבעוניים של אריחי הפסיפס והקהל אשר גולש באתר האינטרנט, או מגיע לאולמות התצוגה בוחן את ההתאמה של כל אחת מהן למקום ומקבל החלטה.

בדקו באתר מילסטון ריצוף פורצלן

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
איציק זרח

איציק זרח

כסטודנט עבד איציק בשיפוצים, והיום בזמנו הפנוי הוא שמח לכתוב מאמרים בתחום בתקווה שזה יעזור לאחרים.

אולי גם יענין אותך...

דירות מתיווך

דירות מתיווך

אחת האופציות הנכונות ביותר לרכישת או להשכרת בית היא באמצעות דירות מתיווך וזאת לאור היתרונות הרבים של שיטה זו. דירות מתיווך כאשר הלקוח פונה למשרד

קרא עוד »