פסיפסים

פסיפסים

כאשר מחפשים דגמים מעניינים לחיפוי קירות המטבח או קירות חדרי האמבטיה, קיים היצע עצום של דוגמאות. כאשר רואים את שלל הדגמים, די קשה להחליט איזו דוגמה תהיה המתאימה לכל אחד מהמקומות הללו.

חיפוי קירות באמצעות פסיפס 

אחד הדברים שאהובים על הלקוחות הוא שימוש באריחי פסיפס. הכוונה היא לאבנים קטנטנות אשר משתלבות בנראות של כל אריח, הן מרובעות בכמה גוונים או מלבניות ופזורות באופן סיסטמטי על פני רוב שטחו של האריח, או בשילובים של אבנים נוספות.

לאור הדוגמאות יוצאות הדופן, האריחים הללו הפכו להיות מיוחדים ביותר והחשיפה לשפע הדוגמאות מצריכה זמן רב לצורך קבלת ההחלטה החשובה.

בשנים האחרונות השתלבו באריחים רבים פסיפסים שהם זכוכית. על האריחים שהם מט או מבריק מתווספים פסיפסים מרובעים קטנים מזכוכית, מלבנים בכמה גוונים כמו ירוק, ורוד או שקוף . השילוב של הזכוכית הוא מפתיע ומעניק נופך מיוחד לכל מקום בו ממוקמים האריחים הללו.

אריחי פסיפס מעניינים 

אריחי הפסיפס גם משלבים אבנים כמו אבן אנדורה בגוונים כמו שמנת וצהוב וסוגים נוספים של אבנים כמו טרוורטין שמסודרים בזו אחר זו לרוחבו של כל אריח. אפשר לרכוש גם אריחי ארגמן שמדגישים את דוגמאות הרטרו שנראו בעבר בכל מקום ומזכירות את הערים הוותיקות כמו תל אביב בראשית המאה. 

הפסיפסים מסודרים לאורכם ולרוחבם של האריחים באופן מסקרן כמו משושים רבים וביניהם מעוינים בגוון אחר, מבחר צורות ואף נראות של עלים החרוטים בתוך האריחים.

טרנדים חדשים בתחום הפסיפס 

לאור הדרישה הגוברת של הלקוחות, מגיעים מדי חודש דגמים מרתקים וצבעוניים של אריחי הפסיפס והקהל אשר גולש באתר האינטרנט, או מגיע לאולמות התצוגה בוחן את ההתאמה של כל אחת מהן למקום ומקבל החלטה.

בדקו באתר מילסטון ריצוף פורצלן

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest
איציק זרח

איציק זרח

כסטודנט עבד איציק בשיפוצים, והיום בזמנו הפנוי הוא שמח לכתוב מאמרים בתחום בתקווה שזה יעזור לאחרים.

אולי גם יענין אותך...

איך להשתמש בדבק קרמיקה?

כמעט בכל בית ישראלי ניתן למצוא אריחי קרמיקה במטבח, בסלון, באמבט, שירותים ועוד חללים. בכדי שאלה יהיו מקובעים כנדרש, יש לעשות שימוש בדבק קרמיקה המתאים

קרא עוד »

ריהוט יוקרתי למשרד

חושבים לעצב את מקום העבודה שלכם? כדאי שתדעו שעליכם לקחת בחשבון כמה דברים לפני שתתחילו בכך. השגת המיקום הנכון והמרחב המתאים למשרד שלכם, חשובים לא

קרא עוד »

כל הזכויות שמורות - אין להעתיק או לשכפל את התוכן ללא אישור.