מוטי פלד – למה אתם הולכים להכיר את השם הזה בקרוב?

1972864-min

מעת לעת, עולים לכותרות שמות של אנשי עסקים אשר מרבית הציבור לא הכיר אותם קודם לכן. מדובר על אנשים אשר פעלו בתחומים שונים, שם הם ידועים ומוכרים, אך רק כעבור שנים כאשר הם נכנסו אל תחומים חדשים, כאלה שיותר מוכרים וידועים לציבור הרחב, אז הם הופכים להיות מוכרים לכלל, זוכים לחשיפה משמעותית.

דוגמא טובה לכך הוא מוטי פלד. האיש שהיה יזם בתוך הנדל"ן, לא תמיד היה מוכר לכלל הציבור, אבל היום כל מי שמכיר ולו במעט את תחום הנדל"ן בישראל, מכיר את השם, את האיש ופועלו. זאת בזכות פעילות רחבה בתחום הנדל"ן במשך שנים רבות.

מוטי פלד הוא כלכלן, יזם, ומארגן קבוצות רכישה אשר הוביל לזכייה בלא מעט מכרזים גדולים, חלקם מהגדולים ביותר שהיו במדינת ישראל אי פעם. הפרויקטים שהוא הוביל הפכו אותו למוביל בתחום הנדל"ן, מי שיוזם תהליכים משמעותיים ובונה כמות גדולה של מבני מגורים ודירות, בהן מתגוררות משפחות רבות בכל רחבי הארץ.

מה ההשפעה של מוטי פלד על שוק הנדל"ן?

באופן טבעי, כשאדם רוכש קרקעות ובונה עליהן מבני מגורים, מוכר את הנכסים לרוכשים שונים, ההשפעה שלו על התחום היא רחבה ומשמעותית. לא מדובר באדם פרטי שרוכש דירה ומוכר אותה ללקוח בודד. כאן מדובר על בנייה מסיבית של דירות לרוכשים שונים, מה שמאפשר לו ליהנות מאפשרות שליטה על מה שקורה בשוק.

ההשפעה של מוטי פלד על שוק הנדל"ן במהלך השנים היתה משמעותית, ואחת הסיבות לכף היא היכולת שלו לקנות קרקעות, לבנות מבנים, במקומות הנכונים ומתוך הבנה עמוקה של צורכי הציבור בכלל והצרכים של הלקוחות אשר פונים אליו לשם כך.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
איציק זרח

איציק זרח

כסטודנט עבד איציק בשיפוצים, והיום בזמנו הפנוי הוא שמח לכתוב מאמרים בתחום בתקווה שזה יעזור לאחרים.

אולי גם יענין אותך...

מטבחים מעוצבים

אתם רוצים לעשות חידוש בבית ולא ממש יודעים איך? נמאס לכם מהמטבח הישן? יכול להיות שזה הפתרון: לבחור מטבח חדש, מודרני וכמה שיותר יפה ושימושי.

קרא עוד »
עגילים משובצים

עגילים – הסוד הוא בשיבוץ

כל מי שהולך לחנות תכשיטים או נכנס לאתר אינטרנט, יכול לראות מגוון רחב של תכשיטים משובצים, מדובר על תכשיטים לאשה אשר מלבד המעטפת שלהם, בין

קרא עוד »