לוכדי עכברים

לוכדי עכברים

כמעט כל אחד גילה בשלב כזה או אחר, כי הוא חולק את הדירה שלו עם עכברים. אומנם מדובר על יצורים קטנים ועדינים, אך הם בחלט יכולים להוות מטרד. לא כול אחד ירגיש בנוח לישון בבית, כאשר הוא יכול לשמוע את הרשרוש של העכברים בארונות המטבח, במזווה וכדומה. לכן יש צורך להיעזר בשירותיהם של לוכדי עכברים, אשר מסוגלים ללכוד את העכבר ללא שום פגע ולשחרר אותו הרחק ממקום המגורים. חשוב לזכור כי ניתן היום למצוא בשוק שיטות שונות לצורך הרחקת העכברים מהבית, חלק מהשיטות הומאניות יותר, לעומת שיטות אחרות שנחשבות לקטלניות. ברמת העיקרון, מומלץ תמיד להשתמש בשיטה ההומאנית, היות ואין שום סיבה לפגוע ביצור חי ללא צורך.

לוכדי עכברים – נקודות חשובות שכדאי להכיר

כאמור, ניתן למצוא שיטות שונות להדברת עכברים, כאשר סוג השיטה הנבחר תלוי כמובן בלקוח אך גם בנסיבות בשטח. למשל, אם יש רק עכבר אחר, מומלץ ללכוד אותו באמצעות מלכודת הומאנית. לעומת זאת, אם מדובר על כמויות עצומות של עכברים ואזור בעייתי, לעיתים אין ברירה אלא לבחור בשיטות פחות נעימות. כמובן שמחיר השירות תלוי בפרמטרים שונים, בין היתר בסוג השיטה הנבחרת וברמת הידע והניסיון של המדביר. למשל, ישנם מדבירים שמציעים שירות של לכידת עכברים באמצעות הידיים, לעומת מדבירים אחרים המעדיפים להשתמש במלכודות הומאניות. בכל מקרה, מומלץ תמיד לסגור את העכבר בחדר אטום, על מנת להקל על הלוכד לתפוס אותו מהר ככל הניתן. לכן במידה וגיליתם עכבר בבית, מומלץ לסגור מיידית את כל החלונות והדלתות, ולהתקשר מיד ללוכד עכברים מומלץ.

לסיכום, לוכדי עכברים כמו זיסמן הדברות הינם בעלי מקצוע שמתמחים בתחום של לכידת עכברים במגוון רחב של דרכים שונות. חשוב לעבוד עם בעל מקצוע מנוסה ומיומן, על מנת להבטיח עבודה יעילה יותר.