מקפיא

באילו מקרים אתם חייבים מקפיא נוסף בבית

כל מקרר סטנדרטי מכיל גם תא הקפאה שהוא חלק משמעותי מכל המקרר. אך לא בכל בית תא ההקפאה אכן מספק את הצורך והוא מסוגל להכיל את כל מה שרוצים לאחסן בתוכו.

מה עושים במקרה כזה? בדיוק לשם כך ישנה האפשרות של רכישת מקפיא באתר עוצמה מקררים שבתוכו יאחסנו את כל המצרכים הזקוקים להקפאה. 

האם אתם באמת צריכים מקפיא בבית?

אז כאשר אתם מתחילים לחשוב על מקפיאים לבית, אתם צריכים לחשוב האם אתם באמת צריכים את הדבר? האם לא תוכלו להסתדר בלעדיו? המקפיא אמור לתפוס מקום די גדול במטבח או בכל מקום אחר בבית בו תבחרו לאחסן אותו ואם הוא לא ממש נחוץ לכם, אתם עשויים למצוא את עצמכם מתחרטים מאוד על כך שבחרתם לרכוש את המקפיא.

על פי רוב מתעורר הצורך או הרצון לרכוש מקפיא לקראת חגים ארש יש להצטייד בהרבה דברי מזון לקראתם. כלומר מדובר בתקופה שהיא בעצם זמנית ולא מדובר כאן בצורך שהוא למשך זמן. בכל מקרה, תמיד כדאי לחשוב האם יש לכם מקום מתאים לצורך אחסון המקפיא והוא לא יעמוד לכם כמו קוץ מול העיניים. אם יש לכם מקום אשר בו הוא ללא יפריע לכם והוא יוכל לשמש אתכם בעת הצורך כאשר יהיה עליכם לאחסן יותר מוצרים, הרי שכדאי בהחלט שתלכו על זה. כך תיהנו ממקום מרווח ומאפשרות לרכוש יותר מוצרים או מהאפשרות לבשל בכמויות גדולות כי המקפיא ישמור עבורכם את כל מה שאתם רוצים לשמור לתקופת זמן מאוחרת יותר.

אחסון לטווח ארוך 

כדאי לדעת כי המקפיא מסוגל לשמור על דברי מזון בצורה הרבה יותר טובה ביחס לתא ההקפאה של המקרר כי ההקפאה היא עמוקה יותר ואיכותית יותר.