מנורות לילה – כבר לא סתם עוד מנורה לחושך

חשבתם כי מנורות לילה הן סתם עוד מנורה לחושך, שלא נותנת יותר מדי מעבר לכך? מסתבר שכיום זה ממש לא המצב. 

במקום סתם מנורה, ניתן להשיג מנורות לילה בגווני תאורה שונים, עם סגנון אור חלבי או כיסוי שקוף. הן יכולות להיות פתרונות נאים מאוד, שמוסיפים לחדר נוכחות אסתטית, אבל זה אפילו עוד לא הכל. תאורה לילית על בסיס מנורות לילה מודרניות מסוג לד, כדאי, משתלם והכי נוח שיש.  בחדרי ילדים או בחדרי ההורים, מחברים לתקע פנוי ומפעילים.

בריא יותר לעיניים 

הרבה אנשים כיום נוהגים לגלוש בטלפון החכם או לשלוח הודעות בלילה, בחדר החשוך. אמנם לטלפון ישנה תאורה פנימית, אולם לא כל כך בריא להסתמך בערב או בלילה על תאורת הטלפון בלבד. כאשר קונים מנורות לילה, ממקמים אותם סמוך למיטה או לכורסא, מרגישים מיד בהבדל. העיניים פחות מתאמצות ופחות מתעייפות. בעידן הסלולר, מסתבר שמנורת הלילה מועילה לא פחות מאשר בעידן הספר. וכמובן למי שאוהב לקרוא בשעות הערב בספר או בעיתון, מנורות לילה מועילות לא פחות.  

המנורות המעוצבות שחוסכות 

שימו לב כי מנורות לילה על בסיס לד מחזיקות מעמד לאורך זמן. בנוסף, הן לא מפיקות חום והן לא בזבזניות. לא חייבים להשתמש בתאורה חזקה בערב או בלילה, כדי שהחדר לא יהיה אפלולי. מאוד נחמד להדליק את המנורות המעוצבות, שגם חוסכות כסף רב. רמת התאורה בדיוק מתאימה כדי שהילדים ומבוגרים יחושו ביטחון ונוחות, בלי שמדליקים תאורה חזקה בחדר האמבטיה, במסדרון או בסלון. קוראים ספר או מאזינים למוזיקה, במיטה? כבו את התאורה הרגילה והדליקו את מנורות הלילה הקומפקטיות והנוחות. התאורה נעימה וגם תרגישו הבדל גדול בחשבון החשמל. 

מגוון מנורות לילה מחכה לכם באתר של פתיה >>>

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
איציק זרח

איציק זרח

כסטודנט עבד איציק בשיפוצים, והיום בזמנו הפנוי הוא שמח לכתוב מאמרים בתחום בתקווה שזה יעזור לאחרים.

אולי גם יענין אותך...

תמונות למטבח

משהו חסר לכם במטבח? השקעתם לא מעט כשהזמנתם מטבח כפרי ובכל זאת אתם רואים שמשהו בו חסר? אם כך, ברור שאתם צודקים. אם תבדקו לעומק

קרא עוד »