השקעות נדלן מעבר לים

השקעות נדלן מעבר לים

מחירי הנכסים המופקעים במדינתנו לא משאירים הרבה ברירות למשקיעים, אלא להסתכל אל מעבר לים, למדינות שמציעות להשקיע אצלן בנדל"ן בסכומים הגיוניים שיפיקו רווחים גבוהים.

בישראל קשה מאוד לרכוש נכס, בית או אפילו דירה, בשל כך נוצר מצב שבו מרבית האנשים משכירים לאורך השנים ועוברים ממקום למקום.

כדי לעצור את הגלגל הנוראי הזה, מחליטים משקיעים רבים לקנות נכסים דווקא מחוץ לארץ ולהנות מהרווחים בדרך שלהם.

מדינה לדוגמא

ישנן כמה וכמה מדינות בעולם, שפותחות את שעריהן ומציעות למשקיעים מכל העולם להגיע ולרכוש נכסים באדמותיהן. אחת המדינות היותר קרובות לישראל, שבאה בגישה המיוחדת הזאת היא יוון.

ההטבות בהשקעה בנכסים ביוון רבות, קראו בהרחבה, תחילה יש להתחשב במרחק הקצר של יוון מישראל, דבר שעוזר מאוד בניהול הנכסים ובדאגה להם מקרוב.

בנוסף, ישראל ויוון ניהלו משא ומתן ונחתמה ביניהן אמנה לפני כמה שנים, בה הוסכם שישראלים שמשקיעים בנכסים ביוון פטורים מכפל מיסים ומדובר כאן על סכומים גבוהים שנחסכים בסוף השנה.

יוון מעניקה למשקיעים ישראלים גם הטבות כמו הקלות במיסים, תשלום מס רק על הרווחים, פטורים מארנונה, מיסי שבח ומס הכנסה. זאת, ככל הנראה, בשל המשבר הכלכלי שחוותה יוון לא מזמן.

כמו כן, יוון נהפכה למדינה תיירותית מאוד, החופים הקסומים, האווירה והיחס המדהימים וכן הקונסטרוקציה הייחודית, מושכים יותר ויותר אנשים ליוון ומכך נוצר מצב בו הביקוש עבור נכסים ודירות עולה על ההיצע- במילים אחרות, המשקיעים בנכסים מרוויחים ובגדול.

איך זה עובד?

ניתן לפנות לחברות מקצועיות שמתעסקות בנדל"ן בחו"ל ובייחוד בתחום של השקעה ביוון.

אנשי המקצוע והמומחים, ידריכו אתכם ויעניקו לכם את כל ההסברים הנדרשים לגבי ההליך מתחילתו ועד סופו.

חברת הנדל"ן תדאג עבורכם לסיור נכסים, להמלצות החמות, לשיפוץ וארגון הנכס במועד שנקבע וכמובן, במציאת משתכן לנכס שנקנה, בכדי שתוכלו להתחיל להניב פירות מההשקעה שלכם.

לסיכום

להשקיע בנדל"ן בחו"ל נשמע אולי מסובך, אך עם אנשי המקצוע הנכונים וצוות המומחים שילווה אתכם לכל אורך הדרך, תוכלו לעשות זאת בראש שקט, להשתתף בתהליך מתחילתו עד סופו ולהינות מהרווחים בסופו של דבר.