אריחים מצויירים לאמבטיה – לבחור את האריחים המתאימים לנו

אריחים מצויירים לאמבטיה – לבחור את האריחים המתאימים לנו

כשאנחנו רוצים לעצב את חדר האמבטיה שלנו בצורה יפה, מרשימה, אז באופן טבעי, אנחנו נבחר אריחי קרמיקה מתאימים. הם אמורים לחפות את הקירות מלמעלה למטה, בין אם זה הקירות שנמצאים ליד האמבטיה או בחלקים אחרים בחדר.

לשמחתנו, במהלך השנים, נוצרו קטלוגים עשירים של אריחי קרמיקה מסוגים שונים. היום אנחנו לא צריכים להסתפק באריחים סטנדרטיים, כאלה שכוללים אך ורק צבעים אחידים או שילוב של צבעים שאינם בהכרח קשורים אחד לשני. היום אנחנו יכולים למצוא אריחים שונים, הרבה יותר משמעותיים, יותר מרשימים, יפים וייחודים. למשל, אנחנו יכולים למצוא אריחים מצויירים לאמבטיה.

הרעיון של אריחים מצוירים הוא לספק למקום אווירה אחרת, נעימה ומרשימה יותר. מדובר על אריחים שמשלבים בתוכם עיצובים בצבעים וגוונים שונים. כך למשל, אנחנו יכולים למצוא אריחים בסגנון ים תיכוני, אריחים בסגנון הודי, אריחים בסגנון מודרני ואפילו אריחים עם דמויות ואלמנטים שלקוחים מסיפורים ואגדות שונות. הכל מעוצב בצורה יפה, מתאימה לבית מגורים, לא באופן ילדותי אלא באופן מאוד מכובד.

כיצד נבחר את האריחים הנכונים

ראשית, אנחנו נבחן את העיצוב של המקום ועל פיו נחליט מה מתאים לנו. אנחנו נבחן זאת על פי הצבעים והסגנון של המקום.

שנית, אנחנו נבחן איך אותם אריחים יכולים להשתלב במקום בצורה אפקטיבית, כך שיתאימו לשאר הפריטים בחדר האמבטיה, בין אם זו האמבטיה עצמה, הכיור, ארונות או פריטים אחרים.

שלישית, אנחנו נבחר כמובן אריחים שיכולים להשתלב היטב אחד עם השני. אנחנו יכולים למצוא דוגמאות שונות אשר לא בהכרח מתאימים ומשתלבים אחד עם השני, לעומת זאת יש כאלה שמשתלבים, כאלה שיכולים להתאים בצורה יפה ומכובדת בשביל לייצר אווירה הרבה יותר נעימה במקום.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
איציק זרח

איציק זרח

כסטודנט עבד איציק בשיפוצים, והיום בזמנו הפנוי הוא שמח לכתוב מאמרים בתחום בתקווה שזה יעזור לאחרים.

אולי גם יענין אותך...