צביעת חלונות אלומיניום לשם חידוש


מרגישים צורך בשינוי במשרד שלכם או בבית? רבים מאיתנו סבורים כי על מנת לשנות מעט את האווירה או את העיצוב בחלל מסוים, דרוש לא מעט כסף, זמן והשקעה. לפעמים אנחנו שוכחים כי הרבה מאוד פתרונות טמונים דווקא בפעולות הקטנות אשר יכולות להביא איתן שינוי רציני. הביטו לרגע על חלון האלומיניום בסלון שלכם, בחדר השינה או במשרד. הוא כנראה נראה אותו הדבר כבר לא מעט זמן, עכשיו תדמיינו אותו בצבע אחר, גוון שונה לגמרי או אפילו באותו הגוון רק חדש, מיד ניתן לחוש בהבדל משמעותי.

שינויים קטנים שעושים הבדל גדול


לא פעם יצא לנו לבטל על הסף רעיון לשיפוץ או שדרוג החלל הביתי או חלל העבודה, לרוב המחשבה המיידית שתעלה, תשים דגש על העלויות הגבוהות בשיפוץ, רהיטים חדשים שצריך לקנות, זמן העבודה שיידרש על מנת לבצע את השינויים. אך אם נעצור לרגע ונחשוב על הפעולות הקטנות שלא יעלו לנו הרבה מצד אחד, ומצד שני יחוללו שינוי משמעותי בחלל, נגלה כי כמה ימים של עבודה יכולים לספק את השינוי שאנחנו מחפשים.

אלו חלק מהשינויים הקטנים שיחוללו הבדל משמעותי:

  • צמחים חדשים לבית – אם יש משהו חיובי שהקורונה הביאה איתה, היא המשמעות החדשה שצמחים ביתיים קיבלו. כמעט כל חלל מואר באופן יחסי, שתמלאו בצמחים במידה טובה ובפיזור נכון, יהפוך מיד לחלל רגוע, חיי ומשרה אווירה מעולה על כל הנוכחים.
  • צביעת חלונות – חלונות האלומיניום בסלון או במשרד לרוב נחבאים מן העין ואף פעם לא עולים לראש כשחושבים על שינוי או שיפוץ. צביעת חלונות אלומיניום ושינוי הגוון שלהם, יחוללו שינוי משמעותי שישאירו אתכם בשוק.

ישנם כמובן עוד לא מעט שינויים אשר תוכלו לבצע כמו משחקי תאורה, על מנת לשנות ולעצב את החלל הרצוי קצת אחרת. למידע נוסף בנושא צביעת אלומיניום בבית

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
איציק זרח

איציק זרח

כסטודנט עבד איציק בשיפוצים, והיום בזמנו הפנוי הוא שמח לכתוב מאמרים בתחום בתקווה שזה יעזור לאחרים.

אולי גם יענין אותך...

מצלמות אבטחה לבית

איך בוחרים מצלמות אבטחה לבית?

מעוניינים להתקין מצלמת אבטחה לבית? במוקדם או במאוחר תגלו כי מדובר בתחום רחב מאוד בו קיימים מוצרים מסוגים שונים, ואתם צריכים לקבל את ההחלטה שלכם.

קרא עוד »

רעיונות לעיצוב המשרד

אין שום ספק כי סביבת העבודה יכולה להשפיע באופן ניכר על התחושה של העובדים ועל תפוקת העבודה שלהם. כל עובד היה שמח להגיע בבוקר למשרד

קרא עוד »