פארק בבלי

5 סיבות לגור בפרוייקט פארק בבלי

שואלים את עצמכם האם יהיה כדאי לכם לגור בפרויקט פארק בבלי או דווקא בפרויקט אחר? ובכן, מדובר בפרויקט מרהיב שללא ספק יהיה כדאי לכם לשקול ברצינות לעבור לגור בו אם יש לכם את ההון הדרוש לכך. רוצים לדעת מהן הסיבות העיקריות בגינן יהיה כדאי לכם לשקול רכישת דירה בפרויקט הזה? המשיכו לקרוא ותבינו בדיוק.

למה כדאי לכם לעבור לגור בפרויקט?

  • מיקום אסטרטגי – פרויקט פארק בבלי קרוב לכל מרכזי התרבות והעסקים של הארץ. הוא נמצא בתל אביב, ממש במרכז העניינים והגישה ממנו לכל מקום מרכזי נוחה במיוחד.
  • בניה אקולוגית – הפרויקט תוכנן תוך כדי יישום של כללים לבנייה אקולוגית, מתקדמת ומודרנית.
  • 4 עיצובים לדירות – ניתן לבחור בין דירות בדגמי אוויר, אש, אדמה או מים. כל אחד מהדגמים מדהים בפני עצמו.
  • חדר כושר ובריכה מרהיבים – כל המתקנים בפרויקט נבנו ברמה הגבוהה ביותר, וביניהם גם חדר הכושר והבריכה.
  • מרחב משותף לדיירים – דיירי הפרויקט יכולים להיפגש במרחבים המשותפים שתוכננו בקפידה. כך שתוכלו לשמור בקלות על חיי חברה פעילים.

שווה גם להשקיע בדירות בפרויקט

אם אינכם מעוניינים לעשות את המעבר ולגור בפרויקט הזה מסיבה כזו או אחרת, דעו לכם כי מדובר בפרויקט שנחשב לאטרקטיבי ביותר גם בעיני משקיעים. כך שבמידה ותחליטו להשקיע בו את הכסף שלכם, אנו בטוחים שתהיו מרוצים מגובה התשואה והעתיד הצפוי לפרויקט.

כל משקיע שמחפש אחר נכס אטרקטיבי שיוכל להשקיע בו את הכסף שלו יכול להיות רגוע אם רק יבחר להשקיע את כספו ברכישת דירה בפרויקט פארק בבלי. כל היתרונות שלו, כמו המיקום, הבניה האקולוגית והמתקנים האיכותיים, הופכים אותו לפרויקט שהשווי שלו רק צפוי לעלות ככל שהשנים ינקפו להן, ובאופן משמעותי.