שטיחי טלאים הפתרון לחדרים מרובי צבעים

בין כל הטרנדים הבולטים עבור עיצובים של שטיחים, ישנו הטרנד שעדיין נמצא פה בצורה מאוד ברורה וכולל מראה של טלאים שמחוברים להם לכדי שטיח מעוצב אחד. שטיחים מעין אלה יכולים להיות בעלי כמה צבעים שונים או בעלי כמה גוונים של אותו צבע, בעיקר, ודבר זה מאפשר די בקלות לחבר את השטיחים הללו אל חדרים שבהם יש פלטת צבעים מגוונת ונדיבה.

שטיח שמחבר הכל יחדיו

נאמר שיש בחדר שילוב של פלטת צבעים מעניינת שבאה לידי ביטוי במצעים של המיטה, בצבע שעל הקיר ובעוד כל מיני אלמנטים כולל הקישוטים שנמצאים על קיר נבחר. זה יכול להיות מאוד נחמד לבחור בשטיח לרצפה שבו יש את השילוב הנפלא של פלטת הצבעים הזו, דבר שיוצר את החיבור המושלם הזה של כל אלה לכדי שטיח אחד מושלם שנמצא על הרצפה. השטיח מסכם ומדגיש את הבחירה הזו של כל אחד מן הצבעים, ונותן ביטוי לסכמה הזו באופן שמחמיא לעיצוב הנבחר. כעת רק נותר לאתר שטיח טלאים שבו הפטצ'ים כוללים את הצבעים הללו בצורה יפה.

מכניסים עניין לחדר

חדר יכול להיות בעל מראה נהדר, מסודר ונקי, ואפילו עם סגנון אישי, אך בלא מעט מקרים אין לו ממש משהו בעיצוב שיותר בולט ויוצר סוג של עניין, נקודה שאליה ישר מסיבים את המבט. הנקודה הזו יכולה להיווצר על ידי התאמה של שטיח שעשוי טלאים בכל מיני צבעים, כאשר הצבעים הללו מאוד מגוונים ויכולים להתאים לכל סוג של חדר שינה או סלון לפי העדפה. שטיח צבעוני יכול להיות יותר מעניין מאשר שטיח בעל צבע אחד, בייחוד כשאוהבים מראה צבעוני או כאשר נמצאים בחדר שבו לא יודעים כיצד ליצור עיצוב בעל יותר עניין.

לאתר סהרה שטיחים >>>

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
איציק זרח

איציק זרח

כסטודנט עבד איציק בשיפוצים, והיום בזמנו הפנוי הוא שמח לכתוב מאמרים בתחום בתקווה שזה יעזור לאחרים.

אולי גם יענין אותך...

טיפים לעיצוב חדר שינה

5 טיפים לעיצוב חדר שינה

חדר שינה מעוצב, נותן הרגשה מיוחדת לדרים בו והוא מקנה אווירה אחרת בבית. אז איך תוכלו לעצב את חדר השינה שלכם באופן נכון וראוי וכיצד

קרא עוד »