מעצבים חדר לילד

מעצבים חדר לילד? מה יהיה העיצוב המושלם

האביב כבר נמצא בפתח, וזה הזמן שבו הורים רבים רוצים לשדרג את חדר השינה של ילדים לצד כל יתר החדרים של הדירה בה הם גרים. לפני שניגשים אל המשימה הנהדרת של הפיכת החדר הזה שלו אל ממלכה של חלומות טובים צריכים להחליט על כל מיני דברים כדי שהעיצוב הנבחר בסופו של דבר יהיה העיצוב הכי מושלם עבורו. ממה בדיוק מתחילים? עם כמה שיותר מיקוד כדי שלא להתבלבל בתוך כל אותו המבחר המדהים שקיים נכון להיום בחנויות ברחוב וכן באתרים נפלאים ברשת בהם ניתן למצוא החל
ממגן מזרון בקטע הפרקטי ועד וילונות וטקסטיל איכותי לכל מטרה.

כדורגל, כלי תחבורה או וולט דיסני

ההתלבטות הראשונה היא לגבי הרעיון שאיתו מעצבים את הדברים העיקריים ובוחרים לפיו את הצבעים. כל ילד אוהב דברים מאוד מסוימים, וככל שילד גדל הוא מביע באופן די ברור אלו סוגים של דברים הוא מעדיף. כך אפשר לדעת בצורה טובה יותר אם הוא יתחבר אל קיר שבו יש ציור של פו הדוב או שטיח עם תמונות של קבוצת כדורגל שהוא מעריץ. מה חשוב מאוד לשים אליו לב? שלא להעמיס עם רעיון מסוים אלא רק לתת כמה נגיעות ממנו בסביבה של החדר כולו. אחרי הכל הטעם של הילד משתנה עם השנים וצריכים שלא ליצור דרך מורכבת מידי להסיר את העיצוב הקודם ולעבור אל עיצוב יותר מתאים.

בוחרים מצעים לילדים

אומנם המצעים של המיטה הם בעיקרון הדרך ליצור שינה יותר נעימה עם כריות, מזרון ושמיכה שהיטב עטופים בבד נעים, אבל כדאי כי הבד הזה יגיע אף הוא עם צבעים שמתחברים אל העיצוב ו/או הדמות העיקרית בחדר הילדים. נכון להיום יש הרבה מאוד מצעים למיטת המעבר שמגיעים עם כדורגל, עם דמויות של וולט דיסני וגם עם עיצובים אחרים שהםאולי לא דמות מוכרת אבל בהחלט עצם שאותו הילדים הזכרים מאוד מחבבים. כדאי להשקיעעם מצעים איכותיים כדי שאלה ישמשו ללא כל בעיה במשך שנים וגם לאחר כביסות רבות שאותן עושים.

לא לשכוח אוהל משחק

זה לא ממש ברור מה גורם המשיכה של אלה, אבל ילדים מאוד אוהבים אוהלים! הצבה של אוהל מעוצב שלא תופס מקום רב יהיה מקור של משחק באופן פרטי לילד, ואולי האזור הכי חביב עליו בעיצוב החדש שעבורו מבצעים.