תכנון בתי קרקע – מהו תכנון מקצועי

הבית בקוטג' של תנובה עולה רק 5.70 ₪ אבל תודו שהוא עושה חשק לבית קרקע על גבעה ירוקה. בית הוא הנכס בו אנו משקיע את מיטב כספנו וזמננו מתוך אמונה, תקווה ומחשבה שבית זה המנוחה והנחלה, לנו ולבאים אחרינו. מסיבה זו חשוב להבין עד כמה גדולה ההשפעה של תכנון בתי קרקע על האופן שבו יראה הנכס – מהו תכנון מקצועי ואיך נראה בית קרקע שתוכנן על ידי מקצוענים.

הכל מתחיל באדריכל 

על מנת לתכנן בתי קרקע צריך אדריכל ולכן ההחלטה הראשונה שלכם תהיה בחירת אדריכל שיהיה קשוב לצרכים שלכם אך לא רק. האדריכל חייב להיות אדם עם מאור פנים, מזמין ומסוגל לעבוד בשיתוף פעולה עם נותני השירותים האחרים. אתם לא רוצים עיכובים שנופלים על מלחמות אגו ומריבות בין האדריכל למעצב.

עבודת צוות

כבר בשלב התכנון הראשוני כדאי לקיים פגישה עם האדריכל והמעצב יחד על מנת לוודא שיש חיבור והם מסוגלים לרתום את הניסיון, הכישורים והמומחיות שלהם לטובת החלום שלכם. אם הגעתם לשלב שאתם סומכים על שניהם, היו רגועים, הם כבר ישלימו לכם נבחרת של מקצוענים.

איך לזהות נבחרת מקצוענים

מקילומטרים. הם מגיעים בזמן ועובדים בשיתוף פעולה, הם באמת באמת קשובים לכם ולא נלחצים מהשאלות שלכם או מהשינויים שאתם מציעים. הם שמים אתכם בפרונט ולא את הפנטזיות שלהם לגבי איך הבית צריך להראות. הם ילמדו אתכם מתי הרעיון שלכם בעייתי ויסבירו לכם עד שתבינו. הם יעדכנו אתכם באופן שוטף במהלך כל העבודה ויהיו זמינים עבורכם.

אי אפשר לפספס נבחרת של מקצוענים ואם ככה נראית הנבחרת שלכם היו בטוחים שתקבלו את התכנון המקצועי ביותר לבתי קרקע.

הכנסו לאתר שלנו לקבלת פרטים נוספים – https://www.lb-arc.co.il/.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
איציק זרח

איציק זרח

כסטודנט עבד איציק בשיפוצים, והיום בזמנו הפנוי הוא שמח לכתוב מאמרים בתחום בתקווה שזה יעזור לאחרים.

אולי גם יענין אותך...

כסאות בר

כסאות בר

אחד האלמנטים הנפוצים ביותר בבתים בישראל בשנים האחרונות זהו האי במטבח, או הדלפק שיש שנמצא במטבחים. האפשרות להוסיף איים או דלפקים פתחה בפני משפחות רבות

קרא עוד »
תיקון משאבות ביוב

תיקון משאבות ביוב

משאבות ביוב מיועדות להביא את המים למקום גבוה, לפני הקרקע, במקרה שהצנרת נמוכה יותר. משאבות כאלה מותקנות לרוב במרתפים, בחניונים, בקומות נמוכות של בניינים ומוסדות

קרא עוד »