מעצור חניה מפלסטיק

מעצור חניה מפלסטיק

מעצור חניה מפלסטיק נחשב לאופציה נוחה וזולה יחסית, עבור כל מי שזקוק להכוונה בחניית הרכב שלו. ניתן להתקין את המעצור בחניה הפרטית, או לחילופין בחניון ציבורי. הדבר נכון במיוחד כאשר בעל הרכב חייב להיכנס לחניה צפופה וצרה, המוגבלת במקום על ידי קיר, עמוד או רכבים נוספים. במקרים מסוג זה, מעצור עבור חניה יכול למנוע התנגשות בין הרכב לבין המכשול, דבר שיחסוך לבעל הרכב לא מעט כסף על צבע ותיקוני פח. מעבר לכך, כאשר מדובר על חניון ציבורי או פרטי, מעצורי חניה יכולים לתרום המון לסדר ולאסתטיקה בחניון, היות והם מונעים מצב שבו כלי הרכב בולטים מתוך חניות ומפריעים לתנועה. בנוסף, הם תורמים למיקסום השטח של החניון, תורמים לבטיחות ואינם מצריכים תחזוקה שוטפת.

כל היתרונות של מעצור חניה מפלסטיק

קודם כל, כדאי לדעת כי מעצור חניה מפלסטיק נחשב למוצר חדש יחסית. אם בעבר היו משתמשים המון במעצורי בטון כבדים ויקרים, הרי שהחלופה העשויה מפלסטיק הרבה יותר זולה והרבה יותר קלה לשינוע והתקנה. ניתן למצוא מעצורי חניה בגדלים שונים, כאשר המעצור הארוך ביותר מגיע באורך של 1.9 מטר. מעצור זה מומלץ במיוחד לשימוש, היות והוא מבטיח לפגוש את שני גלגלי הרכב ובכך מונע מצב של "פספוס" המטרה שלו. בנוסף, המעצור מגיע עם מחזירי אור מובנים, שמטרתם להגדיל את הנראות של המוצר ולמנוע מהנהג לדרוס אותו בטעות. היתרון המרכזי של מעצור העשוי מפלסטיק, הוא המשקל הקל שלו. לעומת מעצור העשוי מבטון, שמצריך שימוש במכונה מיוחדת לצורך שינוע והתקנה, מעצור פלסטיק כל אחד יכול להתקין בצורה עצמאית. כמו כן, אם משווים אותו למעצור העשוי מגומי, מגלים שמשקלו קטן פי 2 ממשקלו של מעצור הגומי הקל ביותר בשוק. מדובר על מוצר עמיד, שיכול לעמוד בעומסים רבים ובתנאי אקלים קשים כגון קרינת שמש ישירה לאורך זמן.

לסיכום, מעצור חניה מפלסטיק נחשב למוצר חדש יחסית, אך פופולארי ונפוץ לא פחות מאשר מעצור הגומי. מדובר על מוצר משתלם מבחינה כלכלית, שניתן להתקין בצורה עצמאית בחניה הפרטית, ולהשתמש בו על מנת למנוע מצב של התנגשות הרכב בקיר או בעמוד.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
איציק זרח

איציק זרח

כסטודנט עבד איציק בשיפוצים, והיום בזמנו הפנוי הוא שמח לכתוב מאמרים בתחום בתקווה שזה יעזור לאחרים.

אולי גם יענין אותך...

תולעי עץ טיפול

האם ההדברה של היום טובה כמו פעם?

רבים מהאנשים שמעוניינים להזמין שירותי הדברה ירוקה נגד נמלים לביתם אינם בטוחים אם יהיה מדובר בבחינה נכונה מבחינתם. הסיבה לכך זה עצם המצב לפיו במקרים

קרא עוד »