יועץ אינסטלציה

יועץ אינסטלציה

לפני הקמת בית או שיפוץ של נכס מסוים, נראה שבעיות האינסטלציה יצוצו מהר מאוד. כדי לשפץ או לבנות בית בצורה נכונה, תצטרכו יועץ אינסטלציה מיומן שמכיר ויודע את שיטות העבודה לפני שבנייה של בית.

מיהו יועץ אינסטלציה?

במבנים חדשים, אינסטלטורים הם חלק חיוני בבנייה. בחלק מהפרויקטים הגדולים (במיוחד בניינים מרובי דירות), האינסטלטור עשוי לקבל תכנון שיוצר על ידי יועץ אינסטלציה, אדם המתעד עיצוב מתאים לצרכי הפרויקט. 

אם אין אף תוכנית כזו, תפקיד השרברב הוא לקבוע היכן צריך להניח את הצינורות ואז להתקין את מערכות הצנרת והביוב השונים.

אינסטלטור בבניית בית חדש

אם אתם בונים בית חדש, חשוב שהקבלן יתקשר עם האינסטלטור שלכם לפני תחילת העבודה, זאת כדי שלכל העוסקים בבניית הבית יהיה ברור היכן יותקנו צינורות. 

לאחר סיום תכנון האינסטלציה והצינורות, האינסטלטור יחבר את הצנרת לגופים כמו כיורים, מקלחות ומכונות כביסה. 

האינסטלטור עשוי לטפל גם בקווי גז לחימום ובישול, ולחלק מהשרברבים יש גם הסמכה במערכות חימום וקירור – אם כי עבודות אלה נעשות גם על ידי מורשי גז או מומחי HVAC. במקרים מסוימים, השרברב שלכם יעבוד יחד עם החשמלאי שלכם בחלקים אלה של הבית.

למה חשוב שיהיה אינסטלטור מומחה?

בניית בית היא לא עוד דבר פשוט שיש לעשות בחופזה ולסיימו כאילו אין מדובר בדבר מורכב. כשמחליטים לקנות בית או לשפץ אותו, מוטב שתוציאו כספים רבים על מומחי אינסטלציה, זאת כדי שמקרים של פיצוץ צינורות וביוב לא ישנו. קראו כם על החשיבות של יועץ קרקע בתמונה.

אל תתפשרו על האינסטלטור הכי טוב שאתם מכירים. אם תתאמו את בניית הבית או שיפוצו יחד עם יועץ אינסטלציה, תוכלו להיות רגועים מהביוב שלכם למשך שנים רבות ללא בעיות.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest
איציק זרח

איציק זרח

כסטודנט עבד איציק בשיפוצים, והיום בזמנו הפנוי הוא שמח לכתוב מאמרים בתחום בתקווה שזה יעזור לאחרים.

אולי גם יענין אותך...

מי מתקן ארונות הזזה?

מי מתקן ארונות הזזה?

היום ניתן למצוא יותר ויותר אנשים, אשר יעדיפו לתקן את הארון שלהם, במקום לזרוק אותו ולרכוש אחד חדש. אומנם אנו חיים בעידן שבו הרבה יותר

קרא עוד »

כלים סניטריים

במסגרת השיפוצים שאתם עושים בבית התחלתם לחשוב גם על רכישת כלים סניטריים חדשים? אין ספק שאתם צודקים. בסופו של דבר, כאשר נכנסים לחדר רחצה כזה

קרא עוד »
דלתות כניסה מעוצבות

דלתות כניסה מעוצבות

דלתות כניסה מעוצבות יגיעו בדרך כלל מפלדה או עץ  – כשהכוונה לדלתות כניסה לכל סוגי המבנים: בתים פרטיים, בניינים ועסקים. וכמובן שהרעיון של דלת מעוצבת

קרא עוד »

כל הזכויות שמורות - אין להעתיק או לשכפל את התוכן ללא אישור.