עבודות אינסטלציה בגובה – פתרונות בסנפלינג

עבודות סנפלינג

פעמים רבות עולה צורך בביצוע עבודות אינסטלציה בגובה. זה יכול להיות בבתי מלון, במבנים גבוהים של בתי חולים או סתם כך בבנייני מגורים רבי קומות. בכל המקומות הללו הופך כל צורך בתיקון וכל עבודה של שיפוץ או חידוש אינסטלציה, לאתגר מורכב. אתגר שדורש עבודה מקצועית המשלבת גם מנוף. אז כל זה היה נכון עד לא מזמן.

כיום יש כבר אלטרנטיבה וישנה דרך להגיע לגבהים באמצעים אחרים.


סנפלינג – פתרון מהיר ויעיל לעבודת בגובה

כאשר מדובר בעבודת הדורשות ביצוע עבודות אינסטלציה בגובה, ניתן כיום להיעזר בציוד אשר מיועד לסנפלינג. מדובר בציוד המיועד לגלישה מגובה והוא מורכב בעיקר מחבלים חזקים ואיכותיים.

העבודה מתבצעת באופן כזה. העובד מתחבר לציוד הסנפלינג כאשר הוא נמצא על גג המבנה. הצוות המקצועי דואג לשלשל אותו אל הנקודה המדויקת שם אמורה להתבצע העבודה. הסנפלינג נבלם לאותה נקודה ושם מבצע איש המקצוע את מלאכתו.


מי מסוגל לבצע עבודות אינסטלציה בגובה?

לפני הכול, חייב האיש שעומד לבצע את העבודות להיות אינסטלטור. אם הוא לא ידע מה הוא אמור לעשות ואיך הוא צריך לבצע את העבודה, הרי שלא עשינו כאן שום דבר.

אך מלבד הכישורים הייחודים שלו כאינסטלטור, הוא גם אמור להיות אדם שלא סובל מפחד גבהים ויכול לספק
פתרונות עבודה בגובה. אדם שמוכן ומסוגל להתמודד עם עבודות המתבצעות בתנאים כאלה כשהוא נמצא בין שמים וארץ. רק אדם כזה יצליח לבצע את המלאכה היטב בלי למהר מידי או להילחץ מידי בגלל התנאים שהם לא באמת נוחים ומתאימים לעבודת אינסטלציה.


מקפידים על הבטיחות

בעבודה מן הסוג הזה, חייבים לשים לב ולהקפיד על הביטחון המלא של העובד היוצא לגלוש בסנפלינג לצורך ביצוע העבודה.

זה אומר שיש לשים לב כי מדובר בציוד הכי איכותי, ציוד שעונה על כל הדרישות מבחינת התקן וכזה שייתן מענה מושלם. העובד יוכל להיות בטוח שלא יקרה לו דבר במהלך העבודה.

כמו כן חשוב לשים לב למזג האוויר. אין אפשרות להוציא עובד החוצה ביום חם מידי ולחילופין ביום סוער גם לא ניתן יהיה לבצע עבודות בסנפלינג.

עם הקפדה על הכללים, העבודה תהיה מושלמת.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
איציק זרח

איציק זרח

כסטודנט עבד איציק בשיפוצים, והיום בזמנו הפנוי הוא שמח לכתוב מאמרים בתחום בתקווה שזה יעזור לאחרים.

אולי גם יענין אותך...