מחיר ניקוי דירה – כמה יעלה לכם לנקות יסודי את הדירה

לפני הכניסה לבית חדש או לאחר שיפוץ מהותי בבית, כדאי להזמין את הצוותים של חברת פוליש כדי שיבצעו ניקיון יסודי. זאת לאור העובדה שבבית זה עבדו לאורך תקופה ארוכה אנשי מקצוע רבים שעסקו בחומרים שונים כמו עץ, ברזל , חומרי איטום, צבע ועוד. מכל אחת מהעבודות הללו נשארו שאריות ולכן יש לבצע ניקיון רציני בכל אחת מפינות הבית.

ניקוי יסודי של דירה 

אז מה מחיר ניקוי דירה? העלויות הממוצעות של ניקוי יסודי של דירה הן: 

דירת 3 חדרים1,700-1,000  ₪ 
דירת 4 חדרים2,000-1,300  ₪ 
דירת 5 חדרים2,300-1,700  ₪ 

שיטת הניקיון של הבית 

הדרך היעילה ביותר היא כאשר מגיעים לדירה כמה עובדים וכל אחד מהם אחראי על אזור מסוים בבית. אחד מהעובדים מנקה ביסודיות את כל הכלים הסניטריים בכל חדרי האמבטיה והשירותים, כמו אסלות, ניאגרות, אמבט, כיורים, מקלחון ועוד. עובד אחר מנקה את כל הדלתות, המשקופים, החלונות והתריסים בכל רחבי הבית. מנקים באופן יסודי את המטבח, כל הארונות, המגירות, משטחי העבודה, האי וכל רובד נוסף שקיים במטבח.

לאחר מכן מנקים באמצעות מכונת פוליש ייעודית את המרצפות באמצעות מכונה שמתאימה לסוג זה של מרצפות וזאת כדי לא לגרום לנזקים. העובד עובר כמה פעמים על פני כל המשטח שבוצע בו ריצוף, בסלון, במטבח, בחדרים ובכל מקום אחר כדי ליצור מרחב נרי, מבריק ומצוחצח. 

ניקיון של כל המרחבים

לאחר מכן עוברים על פני כל הבית ומנקים כל שטח וכל פינה שבהם. אחד הדברים החשובים ביותר הוא בקרה ותהליך זה מתבצע בתום העבודה, כדי לוודא שלא שכחו אזור זה או אחר וכך הבית הוא נקי לחלוטין למגורים. 

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
איציק זרח

איציק זרח

כסטודנט עבד איציק בשיפוצים, והיום בזמנו הפנוי הוא שמח לכתוב מאמרים בתחום בתקווה שזה יעזור לאחרים.

אולי גם יענין אותך...

מטבח כפרי

מטבח כפרי

כל חובב בישול יודע כי כדי שאהבתו הגדולה תצא אל הפועל בכל יום מחדש, הוא מוכרח להיות בעל מטבח מאובזר ויפה שכיף להיות בו. ניתן

קרא עוד »