הפסיכולוגיה בעיצוב פנים

הפסיכולוגיה בעיצוב פנים

הפסיכולוגיה בעיצוב פנים מהווה את אחד הנושאים המדוברים ביותר בשנים האחרונות. אם בעבר אף אחד לא חשב יותר מידי על עיצוב הבית עם תמונות קנבס למשל או עיצוב המשרד עם תמונות זכוכית, הרי שהיום מדובר על אחד התחומים המדוברים ביותר בשוק. בעבר היה נהוג לעצב את הבית או המשרד באמצעות רהיטים יוקרתיים ויצירות אומנות מיוחדות, אך מעט מאוד מתשומת הלב הופנה לפסיכולוגיה שעומדת מאחורי העיצוב. היום לעומת זאת, ברור לכולם כי העיצוב של החדר משפיע באופן ניכר על התחושה של האדם שנכנס אליו. חדר מעוצב כהלכה יכול להעביר מסר של יוקרה, אלגנטיות ורשמיות, בעוד שחדר אחר, עלול להעביר מסר פחות מקצועי ופחות רציני. לכן כאשר מדובר על עיצוב המשרד למשל, יש צורך לבחון היטב את כל האופציות השונות, במטרה לבחור בסגנון העיצוב המתאים ביותר למטרות שלכם.

הפסיכולוגיה בעיצוב פנים – כל הסודות שמעולם לא סיפרו לכם

כאמור, היום ניתן למצוא לא מעט אנשים, אשר מתמחים בתחום עיצוב הפנים. רוב המעצבים מבינים כי יש צורך לתת את הדעת לא רק לשילובי הצבעים ושילובי המרקמים השונים, אלא גם לאווירה הכללית שנוצרת בחלל החדר. למשל, משרד שצבוע בגווני האפור השונים, עלול לספק תחושה מדכאת ועגמומית. כתוצאה מכך, עובדי המשרד עלולים לחוות תחושות של דכדוך ואף דיכאון, המוטיבציה שלהם לעבוד תלך ותרד ותפוקת העבודה תהיה בהתאם. לעומת זאת, משרד שצבוע בצבעים חמים יותר, יספק תחושה של בית ואווירה נינוחה ונעימה יותר. עובדי המשרד ירגישו שמחים ומאושרים יותר, תפוקת העבודה שלהם תעלה, היות והמוטיבציה להתקדם ולהצליח תהיה גבוהה יותר. חשוב להדגיש כי משרד שקירותיו צבועים בלבן סטנדרטי ומשעמם, יעביר מסר חזק של חוסר השקעה וחוסר יצירתיות, דבר שיתבטא בכל לקוח ובכל עובד שיכנסו למקום.

גלו איפה כדאי לרכוש תמונות לחדר שינה במגוון רחב ובמחירים משתלמים

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
איציק זרח

איציק זרח

כסטודנט עבד איציק בשיפוצים, והיום בזמנו הפנוי הוא שמח לכתוב מאמרים בתחום בתקווה שזה יעזור לאחרים.

אולי גם יענין אותך...

הפסיכולוגיה בעיצוב פנים

הפסיכולוגיה בעיצוב פנים

הפסיכולוגיה בעיצוב פנים מהווה את אחד הנושאים המדוברים ביותר בשנים האחרונות. אם בעבר אף אחד לא חשב יותר מידי על עיצוב הבית עם תמונות קנבס

קרא עוד »