מיגון איכותי למעלית – 4 פרמטרים

1237103-min

היום כבר ברור לכולם כי לא ניתן להסתדר ללא מיגון איכותי למעלית, בזמן שיפוצים או אכלוס הבניין. עם זאת, כדאי לדעת כי מדובר על שוק תחרותי, לכן לא מעט חברות מנסות להוזיל עלויות על חשבון איכות המיגון. חשוב להקפיד להשתמש אך ורק בחומרים עמידים ואיכותיים ביותר, תוך כדי הקפדה על גימור אסתטי.

 

מיגון איכותי למעלית – 4 פרמטרים שחייבים להכיר

  1. אפקטיביותמיגון איכותי למעלית מהווה את הפרמטר החשוב ביותר, מאחר והוא אחראי על שלמות המעלית. לכן חשוב לוודא כי מדובר על מיגון העשוי בטכניקות המתקדמות ביותר, תוך שימוש בחומרי הגלם האיכותיים והעמידים ביותר. מיגון ברמה גבוהה יכיל לוחות במטרה להבטיח עמידות וקשיחות. 
  2. עמידות – מעבר לצורך להשתמש בחומרים עמידים ואיכותיים, יש לתת את הדעת לשיטות העבודה. חשוב להימנע מלהניח את לוחות המיגון ישירות על קירות המעלית, מאחר והדבר עלול לחשוף אותם לזעזועים מיותרים, שיפגעו בעמידות שלהם. כמו כן, כדאי להימנע מחיבור הלוחות והמשקופים באמצעות סרטי הדבקה או צמדנים, מכיוון שהדבר יפגע בעמידות שלהם והם יתפרקו תוך זמן קצר בלבד.
  3. אסתטיות – על מנת לשמור על אסתטיקה ונראות, יש להקפיד על ניסור חלוניות מדויק עבור גופי התאורה ופתחי האוורור במעלית. לא פעם ניתן לראות פתחים המנוסרים באופן גס ולא מקצועי, דבר שפוגם בנראות של המעלית וברמת האסתטיות שלה. חשוב להקפיד על גימור עץ גלוי או חיפוי פורמייקה, על מנת להעניק למעלית מראה אסתטי ואלגנטי יותר.
  4. פשטות התקנה – מיגון איכותי למעלית כולל התקנה מהירה ויעילה, באמצעות שימוש במוטות תלייה ייעודיים, המכילים מערכת קפיצים, המאפשרת להדק את חליפת המיגון לקירות המעלית באופן מהיר ואופטימלי, ללא שום צורך בכישורים טכניים מיוחדים.

לחצו כאן כדי לקרוא עוד על הגנה על מעלית.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
איציק זרח

איציק זרח

כסטודנט עבד איציק בשיפוצים, והיום בזמנו הפנוי הוא שמח לכתוב מאמרים בתחום בתקווה שזה יעזור לאחרים.

אולי גם יענין אותך...

עכביש קפצן

עכביש קפצן

עכבישים הם חרקים הנמצאים כמעט בכל מקום. הם חיים לרוב בשדות, בגינה ובטבע אולם יכולים להגיע בקלות אל תוך הבית, במיוחד כאשר מדובר בבתי קרקע.

קרא עוד »
מכונת שטיפה בלחץ מים חמים

מכונת שטיפה בלחץ מים חמים

יש ניקיון כמו של פעם במים ובסבון, ויש ניקיון מעולה שאינו מתפשר יותר על כתמים קשים, שנעשה רק באמצעות מכונות שטיפה בלחץ ובמים בלבד. מומלץ

קרא עוד »