דירות מתיווך

דירות מתיווך

אחת האופציות הנכונות ביותר לרכישת או להשכרת בית היא באמצעות דירות מתיווך וזאת לאור היתרונות הרבים של שיטה זו.

דירות מתיווך

כאשר הלקוח פונה למשרד תיווך, הוא מקבל היצע נרחב מאד של דירות אשר ממוקמות בשכונה או בסביבת המגורים שבה הוא מעוניין בנכס. בשיטה יעילה זו הוא בוחן באתר האינטרנט של משרד התיווך כמה דירות ואת הרלוונטיות ביותר הוא מבקש לראות.

הליך זה מקצר באופן משמעותי את זמן חיפוש הדירה. במקום ללכת לכל הדירות, הוא מסנן מראש את הדירות אשר אינן מתאימות עקב סיבות שונות כמו רחוב סואן, קומה גבוהה ללא מעלית, דירה קטנה מדי, דרישת עלות גבוהה וכו'.

סיור בדירות הרלוונטיות

אם מדובר בדירה להשכרה והלקוח מעוניין לשכור אותה לאחר שראה כמה וכמה דירות והחליט כי היא המתאימה לו ביותר, מתאמים מועד כניסה לדירה, אופן התשלום, מתן הערבויות והוראות מיוחדות המופיעות בהסכם לחתימה, כמו איסור על הכנסת בעלי חיים לדירה.

המתווך מתאם הגעה לנכסים הרלוונטיים למכירה ומעביר ללקוח בכל נקודה מידע נוסף אשר קשור בה כמו מועד פינוי ולוח התשלומים הנדרש. אם הלקוח מעוניין לקנות את אחת הדירות, מנהלים משא ומתן על העלות, מועד פינוי הדירה והתשלומים.

חתימה על הסכם מכר

אם קיימת הסכמה על כל הנושאים החשובים, מקדמים את התהליך ועורכי הדין מטפלים בנושא החוזה. אך לא אחת קיימות מחלוקות בין הצדדים וקשה להם להגיע להסכמות.

כאן היתרון הגדול של דירות מתיווך, המתווך המנוסה מנהל את המשא ומתן ומציע לצדדים פתרונות יצירתיים שיהיו מקובלים על שני הצדדים. במקרים רבים הוא מצליח לגשר בין הפערים כך שהם חותמים על הסכם המכר, דבר שלבטח לא היה קורה בלעדיו.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
איציק זרח

איציק זרח

כסטודנט עבד איציק בשיפוצים, והיום בזמנו הפנוי הוא שמח לכתוב מאמרים בתחום בתקווה שזה יעזור לאחרים.

אולי גם יענין אותך...

תמונות למשרד

איך לעצב משרד?

המשרד הוא לב ליבו של העסק שלכם וככזה הוא צריך להיות מעוצב בצורה מקצועית ונכונה. מצד אחד הוא צריך לספק אווירה חמה ונעימה, ריווח ותחושת

קרא עוד »