השקעות נדל"ן בקפריסין – איך זה עובד?

ישראלים רבים בוחרים בשנים האחרונות להשקיע את כספם בהשקעות שונות אשר יכולים להפיק להם רווחים לטווח הקצר והארוך, מתוך מחשבה שזה יכול לייצר עבורם ועבור ילדיהם ביטחון כלכלי. במקרים מסוימים זה יכול לייצר עבורם הכנסות נוספות לצד ההכנסה הרגילה שהם מייצרים באמצעות המשכורת שלהם. 

אחת הדוגמאות הטובות לכך הן השקעות נדל"ן בקפריסין. ישראלים רבים בוחרים להשקיע את כספם באפיק זה מתוך הבנה שכך הם יכולים לייצר מסלול אפקטיבי ליצירת תשואה לא דווקא כאן ועכשיו אלא לטווח הארוך יותר. למשל, אם הם בוחרים להשקיע בנכס מסוים, אז עד שיחזירו את השקעה שלהם ייקח זמן אבל לאחר מכן, הם יוכלו ליהנות מתשואה משמעותית שתאפשר להם לייצר מקור הכנסה נוסף. 

כל זה אפשרי בתנאי שעובדים עם האנשים הנכונים, בתנאי שמבצעים השקעה נכונה וחכמה ובעיקר בתנאי שנוהגים בסבלנות ולא ממהרים לוותר על האופציה הזאת, אם נניח לא נוצר רווח בהקדם. צריך לקחת בחשבון שהתהליך הזה יכול לקחת זמן. 

איך זה עובד בפועל?

בשביל שזה יעבוד, יש לפנות אל אנשי מקצוע, אנשים שעוזרים לישראלים להשקיע את כספם בקפריסין. הם יבחרו נדל"ן שמשתלם להשקיע בו, בין אם זה פרטי או עסקי, יבחרו את המסלול הנכון להשקעה, וכך מדי חודש המשקיעים יקבלו דו"ח על מצב ההשקעה, כמה כסף נכנס לחשבון שלהם. 

ההשקעה בנדל"ן או מגורים בקפריסין, מתבצעת כמובן על פי חוק, משלמים את המסים הרלוונטיים, והכנסה נוצרת דרך השכרת הנכס, בין אם מדובר בהשכרה לטווח קצר (תיירות) או השכרה לטווח ארוך. בצורה כזו, אפשר לייצר מסלול אטרקטיבי להשקעה. מי שרוצה לצאת מזה, יכול תמיד למכור את חלקו או למכור את הנכס בכלל לגורם אחר.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
איציק זרח

איציק זרח

כסטודנט עבד איציק בשיפוצים, והיום בזמנו הפנוי הוא שמח לכתוב מאמרים בתחום בתקווה שזה יעזור לאחרים.

אולי גם יענין אותך...

איך לבחור כורסת מסאז'?

כורסאות עיסוי רוכשים למגוון שימושים. חלקם למטרות בריאות וטיפולים ואחרים להנאה. ניתן למצוא מבחר מהן הנבדלות ביניהם במפרט המייחד אותן, בטכנולוגיה המיושמת בהן, בהיקפי העיסוי

קרא עוד »
חלקי חילוף למזגנים

חלקי חילוף למזגנים

היום ניתן למצוא יותר ויותר אנשים, אשר מחפשים אחר חלקי חילוף למזגנים. אומנם אנו חיים בעידן שבו תרבות הצריכה רק הולכת וגוברת, אך מצד שני,

קרא עוד »
דירות להשכרה בנס ציונה

דירות להשכרה בנס ציונה

מעוניינים לשכור דירה בנס ציונה? צריכים לקבוע את משכנכם בעיר, ולא חושבים בשלב זה על רכישת דירה? הבה ונראה באיזו דרך ניתן לאתר דירות להשכרה

קרא עוד »