תקן איטום גגות – מידע חשוב

מכון התקנים הישראלי קבע את תקן ת״י 1752 חלק 2, המגדיר בצורה ברורה את התקנות החלות על התקנה של יריעות ביטומן המותקנות בריתוך. התקן עצמו דן בעומסים, בטיח, בסוג המבנה, בדיקת אטימות מעטפת הבניין ועוד היבטים שנוגעים לעבודות איטום של גגות שטוחים ומרפסות פתוחות.

כאשר בכוונתכם להזמין שירות של איטום גגות עם יריעות ביטומן, עליכם לברר מראש כמה מציעים לכם על שירות מהסוג הזה, מה מידת המקצועיות של החברה שתעשה את העבודה והאם היא תהיה מסוגלת לעשות את העבודה שלה על פי תקן איטום גגות וכל הדרישות שיהיו לכם.

מזמינים עבודת איטום מחברה מנוסה

אם אתם רוצים לעשות בגג או במרפסת שלכם עבודת איטום עם יריעות ביטומן, זה יהיה קריטי שתבחרו בשירותיה של חברה מעולה שתדע לעשות את העבודה שלה על הצד הטוב ביותר, וזאת תוך כדי התחשבות בכל ההיבטים שמועלים בתוך תקן איטום גגות. כך תוכלו לדעת שהעבודה מבוצעת כראוי.

לא כל כך בטוחים מהם השיקולים שצריכים לעמוד לנגד עיניכם בעת ביצוע העבודה הזו? כל מה שאתם צריכים לעשות זה רק לפנות כבר בזמן הקרוב אל חברה ראויה שתוכל להעניק לכם את העזרה הדרושה, ועל הדרך גם לענות לכם על כל שאלה שרק תצוץ לכם בנושא הזה.

בדיקת מצב הגג או המרפסת

כדי שתוכלו לדעת האם בכלל יש צורך לשלם על עבודת איטום במבנה שלכם, אתם יכולים להזמין אנשי מקצוע שיבצעו בדיקות מקיפות על פי תקן איטום גגות. הבדיקה הזו תוכל להעניק לכם מידע רלוונטי שיוכל לאפשר לכם לדעת בצורה מדויקת האם אתם מקבלים החלטה מושכלת במישור הזה, אשר תוכלו להיות שלמים לגביה לחלוטין.

קראו עוד על עבודות איטום גגות

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
איציק זרח

איציק זרח

כסטודנט עבד איציק בשיפוצים, והיום בזמנו הפנוי הוא שמח לכתוב מאמרים בתחום בתקווה שזה יעזור לאחרים.

אולי גם יענין אותך...

ריהוט איטלקי חכם

מה מאפיין ריהוט איטלקי?

הריהוט האיטלקי כבר כבש מזמן את הבמה ואת כל התחום הזה של הרהיטים לבית או למשרד. הריהוט האיטלקי הוא ריהוט עם דגש על יוקרה ועם

קרא עוד »

שערים אוטומטיים  

אנחנו חיים בעידן שבו הכול חשמלי ואוטומטי. לכן ברור מדוע גם אתם, כמו אחרים, בבואכם לבחור את השער הנכון לכם, תחשבו על שערים חשמליים איכותיים

קרא עוד »