עיצוב פנים כפרי

תמיד חשבתם שעץ טבעי הוא חומר גלם מיוחד שיש לתת לו את הכבוד הראוי לו? אם כך כדאי שתוסיפו אותו לביתכם במגוון חללים שונים וכך תצליחו לקבל בית המעוצב בסגנון כפרי, המכניס לחללים הפנימיים במבנים את המראות הפסטורליים של הטבע. עיצוב פנים כפרי עם מיכל וולפסון קלמן הינו תהליך עיצובי הדורש תכנון, בחירת רהיטים מתאימים ושילוב בין מגוון חומרי גלם טבעיים כדי להשיג את המטרה העיצובית.

מהם המאפיינים של עיצוב פנים כפרי?

עיצוב כפרי של הבית משמעו הוספת שלל אלמנטים העשויים חומרי גלם טבעיים וכמה שפחות מעובדים כמו עץ, מתכת, אבן, זכוכית ועוד. המטרה היא להגיע למראה של בתים המשדרים נעימות, חמימות וכל תחושה אחרת שהיא של בית כפי שהבתים הכפריים בתקופות קדומות יותר היו משדרים.

כיצד תוכלו לעצב את ביתכם בסגנון כפרי?

אם החלטתם ללכת על עיצוב פנים כפרי, כדאי שתתחילו בהוספת אלמנטים מעוצבים בסגנון הזה בחללים המרכזיים שיש בביתכם. כך לדוגמא תוכלו לעצב את חלל המטבח בסגנון כפרי עם חזיתות מעץ צבוע ולא מעובד, משטחי עבודה עשויים עץ טבעי, ידיות מפרזול של מתכות טבעיות ואלמנטים נוספים.

כדי ששאר חללי הבית יתכתבו עם החלל של המטבח, יש ליישם את מאפייני העיצוב הכפרי גם בחללים הסמוכים כמו פינת אוכל או עיצוב סלון קטן. תוכלו לקשר בין המעברים של כל אזור כזה בבית באמצעות הצבה של מדפים או ויטרינה עשויים עץ ומעוצבים בסגנון כפרי.

עיצוב הבית עם מעצבת הום סטיילינג

נוסף לריהוט כפרי ישנם עוד שלל פריטים ואלמנטים שמומלץ להוסיף לבית כדי להשלים את עיצוב הפנים הכפרי, וכדי לעשות זאת נכון כדאי להיעזר בייעוץ מקצועי של מעצבת הום סטיילינג מקצועית המתמחה בהלבשת הבית על פי ההעדפות של דיירי הבית.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
איציק זרח

איציק זרח

כסטודנט עבד איציק בשיפוצים, והיום בזמנו הפנוי הוא שמח לכתוב מאמרים בתחום בתקווה שזה יעזור לאחרים.

אולי גם יענין אותך...

מראות מעוצבות

מראות מעוצבות

הדבר העיקרי שיש לקחת בחשבון כשמחליטים בין מראה לקיר או לרצפה, הוא המרחב – כמה יש לכם ממנו? ובכמה ממנו אתם משתמשים? אז איך תבחרו

קרא עוד »