איטום בתים משותפים

איטום בתים משותפים

איטום גגות הוא דבר חשוב מאוד, בעיקר בטרם מגיעה עונת החורף הגשומה. גג מבנה אשר לא אטום באופן הרמטי ואיכותי כדי הצורך בטרם מגיעה עונת החורף, יכול בהחלט לגרום לנזקים רבים ואי נעימות רבה לכל אדם אשר מתגורר במבנה. כאשר מדובר בגג של בית פרטי, על האדם המתגורר בבית לדאוג לקבלן איטום שיאטום את הגג שלו באופן הרמטי בשיטות המתקדמות והחומרים האמינים ביותר https://azmarketing.co.il/types/sealing-bitumen-sheets. אולם, כאשר מדובר בבתים משותפים הדורשים איטום גג, הרי שלא פעם יהיו שכנים שיתנערו מהצורך להביא איש מקצוע לאיטום גגות, בשל העובדה שאותם שכנים לא בהכרח סובלים מתופעות של גג לא אטום הרמטית כגון: נזילות, רטיבות, עובש ועוד.

איטום בתים משותפים – מדוע זה חשוב

כאמור, כאשר הגג של בית משותף לא אטום באופן הרמטי מספיק, הרי שיתכן מאוד שתתפתח נזילה או רטיבות אצל אחד השכנים, בעיקר מהקומות הגבוהות יותר. דיירי בית משותף המדווחים על רטיבות ומעוניינים להביא איש מקצוע לצורך איטום איכותי של הגג, לא פעם ידחו על ידי שכנים אשר לא סובלים מתופעות איטופ גג לקוי בביתם מתוך מחשבה שלהם שאיטומו הלקוי של הגג איננו פוגע בהם ולכן אין עליהם להיות שותפים בתשלום לאיש מקצוע זה. אולם, אין הדבר נכון. כל אדם שגר בבית משותף אשר הגג שבו איננו אטום באופן הרמטי, חייב לדעת שאיטום לקוי של הגג, גם אם אינו יוצר בביתו שלו רטיבות או נזילה, יפגע בטווח הרחוק יותר בגג המבנה כולו ובמבנה כולו עצמו, אם איננו מטופל באופן מידי.

איטום בתים משותפים – כיצד

על מנת להסב אתה תוצאה הטובה ביותר עבור איטום בית משותף, הרי שיש צורך לבחור בשיטת איטום יעילה, איכותית וטובה שתסייע לגג להגן על כלל דיירי המבנה בצורה הטובה ביותר. יש לבחור באיש מקצוע שידע לבחור את שיטת האיטום הטובה ביותר עבור הגג בהתאם לסוגו ופרמטרים נוספים שיש לתת עליהם את הדעת. חשוב מאוד לזכור שבתשלום לאיש המקצוע חייבים להיות שותפים כלל השכנים וזאת מתוך ידיעה ברורה שגג המבנה רלוונטי עבור הגנת המבנה כולו ולא רק עבור הגנת דירות של דיירים כאלו ואחרים המתגוררים בו.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
איציק זרח

איציק זרח

כסטודנט עבד איציק בשיפוצים, והיום בזמנו הפנוי הוא שמח לכתוב מאמרים בתחום בתקווה שזה יעזור לאחרים.

אולי גם יענין אותך...

מחסן גדול לגינה

מחסן גדול לגינה

מחפשים פתרון אחסון לגינה? בואו לרכוש מחסן גדול לגינה וליהנות מכל היתרונות! מחסן גדול לגינה מספק לכם יכולת לאחסן את כל מה שאתם צריכים בתוכו

קרא עוד »