איטום קירות חיצוניים – המדריך המלא

איטום קירות חיצוניים

על מנת להכין את הבית שלכם לקראת החורף, ובמיוחד אם אתם מתגוררים בקומות העליונות, חשוב לוודא שאתם בוחרים בחברת אטומים מקצועית ומנוסה. למרות שהחורף בישראל חלש לעומת מקומות אחרים בעולם, אסור לזלזל ולשכוח לבצע איטום קירות חיצוניים בזמן לימים סוערים במיוחד. עונות האביב והקיץ הן העונות הטובות ביותר להתחיל לחשוב על איך ומתי לעשות איטום לגג ולקירות חיצוניים. האיטום הינו הכרחי – הוא מונע חדירה של מי גשמים אל תוך חללי קירות הבניין, הוא מונע לכידה של קור חיצוני ומגן מפני נזקי מזג האוויר השונים.

עד כמה חשוב לוודא שהקירות והגג של הבניין בו אתם מתגוררים אטום הרמטית?

בניינים רבים בישראל נמצאו כלא עומדים בתו התקן הכרחי של מניעת רטיבות ונזילות. גשמי החורף של ישראל נמצאו בתור גורמי נזק משמעותי ביותר בבניינים שנבנו בשנות ה80 ואפילו ה90 המוקדמות. לכן, מומלץ ביותר בכל שנה להזמין איש מקצועי מיומן ומנוסה על מנת שייתן הערכה מקצועית למצב הקירות החיצוניים והגג שלכם ואילו מקומות חשופים לנזקי נזילה. בהרבה מאוד מקומות, במיוחד בבניינים גבוהים במיוחד, יידרש ציוד כבד ויקר על מנת לעשות את האיטום של הקירות מבחוץ, ולכן המחיר יהיה בהתאם למאמץ ולדרישות.

קראו על איטום מבנים >>>

לא מתפשרים על איטום קירות איכותי וטוב

בוחרים עכשיו לקראת החורף הקרב את החומרים הטובים ביותר המיועדים לאיטום קירות חיצוניים. שאלו את איש המקצוע שבחרתם איזה חומר הכי כדאי למרוח, מבחינת האיכות, היעילות במניעת החדירות, העמידות שלו לאורך זמן וכמובן לגבי המחיר. כמובן שככל שיידרש יותר זמן לעבוד על הגג ובמיוחד אם זה אזור מסוכן לשהייה ועבודה, התשלום יהיה גבוה יותר. בחרו באנשי המקצוע הטובים ביותר עם הרישיונות והתקנים המוכחים עבור העבודה.

קראו עוד על עבודות גובה: http://s-israel.co.il/

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
איציק זרח

איציק זרח

כסטודנט עבד איציק בשיפוצים, והיום בזמנו הפנוי הוא שמח לכתוב מאמרים בתחום בתקווה שזה יעזור לאחרים.

אולי גם יענין אותך...

תמונות למטבח

משהו חסר לכם במטבח? השקעתם לא מעט כשהזמנתם מטבח כפרי ובכל זאת אתם רואים שמשהו בו חסר? אם כך, ברור שאתם צודקים. אם תבדקו לעומק

קרא עוד »
שאיבת הצפה

למי קוראים עבור שאיבת הצפה

הצפה בבניין, בחצר, במשרד או במפעל מחייבת תגובה מיידית ככל האפשר, וזאת כדי להחזיר את התפקוד התקין של המקום בו היא מתרחשת. עיכוב קטן עלול

קרא עוד »