מדפים למחסן – מה המחירים?

מדפים למחסן

מחסנים מהווים מקום אחסון יעיל ונוח עבור לא מעט אנשים שיש להם ציוד שלא נמצא בשימוש יום יומי אך כן יש להם צורך במקום אחסון עבורו בשביל שימוש עתידי. כדאי לזכור כי למרות שהמחסן נחשב לפתרון האחסון האולטימטיבי, עדיין חייבים לסדר בו את התכולה באופן יעיל על מנת שהכול ייכנס אליו בקלות ושניתן יהיה למצוא את החפצים בנוחות בעת הצורך.

למה כדאי להתקין מדפים במחסן?

אחת מהדרכים המקובלות ביותר לשמירת הסדר במחסנים היא על ידי התקנת מדפי מחסן. כאשר יש מקום ברור לכל פריט במחסן אפשר לשמור על הסדר בקלות רבה יותר. ניתן להתקין את מערכת המידוף עד לגג המחסן וכך להרוויח שטח אחסון גם בגובה. המדפים המיועדים להתקנה במחסנים מגיעים בגדלים שונים ובעומקים שונים על מנת שכל אחד יוכל למצוא את המדפים המתאימים לו ביותר ולתכנן את מערכת המדפים למחסן שלו באופן מושלם. 

כמה עולים מדפים למחסן?

ישנם מספר פרמטרים שמשפיעים על המחיר של מדפים למחסן – 

  • גודל המדפיםמחירי מדפים למחסן גדול הם גבוהים יותר ממחירם של מדפים קטנים, וכן העומק של המדפים מהווה פרמטר לקביעת המחיר שלהם. אם כי הבחירה בין גדלי המדפים חייבת להיעשות בהתאם לגודל המחסן ולתכולה שמאוחסנת בו.
  • חומרי גלם – מערכות מידוף למחסנים מיוצרות מחומרי גלם שונים כמו עץ, מלמין ומתכת. כל חומר גלם מתומחר באופן שונה, אך גם העמידות שלהם והחוזק שלהם אינם דומים אחד לשני.
  • מודולאריות – מדפים מודולריים הם הדור הבא של מערכות המידוף למחסנים. מערכות אלו מאפשרות הרכבה קלה של המדפים ושינוי המיקום שלהם בקלות לפי הצרכים הנדרשים. מדפים מודולריים חוסכים בהוצאות מיותרות ועל כן גם המחיר שלהם נחשב להוגן ומשתלם לכל כיס.
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
איציק זרח

איציק זרח

כסטודנט עבד איציק בשיפוצים, והיום בזמנו הפנוי הוא שמח לכתוב מאמרים בתחום בתקווה שזה יעזור לאחרים.

אולי גם יענין אותך...

עששת הבקבוק

מהי עששת הבקבוק?

המאמר באדיבות http://www.dr-anat.co.il כמו שאנו יודעים, שיני החלב של כל אדם הן זמניות אך כמו השיניים הקבועות שלנו, הן חשובות מאוד לצמיחה, גדילה ואכילה ורגישות

קרא עוד »