מתקן לנעליים

מתקן לנעליים – איפה הכי כדאי למקם?

מתקני נעליים נועדו במטרה לייצר סדר בין כל זוגות הנעליים שלנו. לא מעט אנשים אשר לא עושים שימוש במתקני נעליים שונים מוצאים את עצמם מטיילים בדירתם בין זוגות נעליים מפוזרות היוצרות לא מעט בלאגן. על כן במידה וגם אתם מעוניינים לשמור על סדר וארגון בין כל זוגות הנעליים שלכם, חשוב לדעת לבחור נכון מתקן אחסון לנעליים ואף לדעת למקמו במקום המתאים ביותר.

אוורור הנעליים

חשוב להבין שמתקן לאחסון נעליים מטרתו לאחסן את כל או לכל הפחות את רוב זוגות הנעליים שלכם. לעיתים יש ריחות לא כל כך נעימים מנעליים שהלכו איתם שעות ארוכות מה שעלול להעביר ריחות לא נעימים מארון הנעליים. אמנם ארון נעליים ייעודי מאוורר ברמה שגם אם יהיה ריח הוא לא ישאר זמן רב, אך בכל זאת ריחו לא יהיה כריח ארון הבגדים שלנו. על כן מומלץ שלא למקום את ארון הנעליים בקרבת מקון בו אנו שוהים זמן רב ובאופן תדיר.

מחוץ לדירה

אנשים רבים מעדיפים למקום את ארון הנעליים מחוץ לדירה. בלובי של הבניין או במרפסות תוכלו לראות לא מעט ארונות נעליים במטרה לאפשר לנעליים להתאוורר בצורה הטובה ביותר ולמנוע חדירת ריחות לפנים הדירה. מעבר לאפשרות זו, במטרה למנוע את חדירת הריחות לחלל הדירה, ניתן למקם את ארון הנעליים בחדר הכביסה או בחצר הדירה. אנשים רבים בוחרים באפשרות זו כמיקום המנצח של ארון הנעליים שלהם וכך מונעים חיכוך רב ותמידי עם ארון הנעליים.

התייחסו לריחות הנעליים בבחירת המקום

מיקום לא נכון של מתקן נעליים יגרום לכם להריח את הריחות היוצאים מן הנעליים באופן תדיר ובאזורים לא נעימים. לכן, במטרה להצליח לאתר את המקום הנכון ביותר עבורכם בדירה האישית שלכם, חשוב להתייחס לנושא הריחות והאוורור שהנעליים זקוקות לו.