מקלחון

איך תדעו איזה סוג של מקלחון לבחור

אם אתם משפצים את חדר האמבט, אם אתם נמצאים בתהליכי בנייה ושיפוצים או פשוט רוציםלעצב את חדר המקלחת מחדש – חשוב שתדעו כי בחירת מקלחון נכון ומותאם אישית, יאפשר שדרוג משמעותי של חווית הרחצה.

כיום ישנם מקלחונים מסוגים שונים כמו מרובעים, פינתיים, מעוגלים וחזיתיים כך שלכל מקלחון ישנם יתרונות מעולים. אבל כיצד יודעים במה לבחור? הנה כמה מאפיינים שיש לשים אליהם לב בעת הבחירה:

מידות – בראשית יש למדוד את חדר האמבטיה שלכם ולהבין מהו הגודל הרצוי של המקלחון. נסו למדוד באמצעות אנשי מקצוע את המרחב ולקחת את המידות הנכונות של החדר. בכך תוכלו להתייעץ עם אנשי מקצוע ולהבין איזה מקלחון מתאים למרחב הנתוון.

חסכון – בחירה נוספת נוגעת לרצון שלכם לחסוך במים בעוד שבחירת מקלחון חזותי חוסך מים בשל גודלו הקטן יחסית. בכך לאצריך לבזבז מים על מקלחת רחבה או מילוי אמבטיה. נוסף לכך, מקלחונים אלה ימכרו בדרךכלל בעלויות נמוכות יותר מאחרים.

איכות ובטיחות -אל תתפשרו על איכות המקלחון! בחרו מקלחון עשוי פרופיל אלומיניום בגימור ניקלמבריק. חומרים כאלה יאפשרו שמירה על איכות הפריט כמו גם הגנה נגד חלודה ועובש.וודאו כי למקלחון זכוכית בעובי 6 מילימטרים וכי הוא בנוי ומיוצר על פי דרישות התקן הישראלי. כדי לבחור בפריט בטוח, בחרו כזה שיש בו ידיות אחיזה למניעת החלקה ושימולב כי הוא נפתח בקלות ונסגר ללא מאמץ.

עיצוב – שימו את הדגש על התאמת המקלחון לעיצוב הכללי של חדר הרחצה. עבור מרבית סגנונות העיצוב יתאים מקלחון פינתי או מעוגל כאשר סגנון זה מתכתב באופן מושלם עם עיצוב כפרי, מודרני, תעשייתי, ועוד.

מחיר – בצעו השוואת מחירים ביןכמה וכמה חברות ורשתות ובחרו כזאת שמספקת מקלחון במחיר נוח אך גם איכותי, בתוספת אחריות ראויה על המוצר. בכך תוכלו לבחור נכון!

המידע באדיבות אתר https://bathline.co.il/