איך תדעו איזה סוג של מקלחון לבחור

מקלחון

אם אתם משפצים את חדר האמבט, אם אתם נמצאים בתהליכי בנייה ושיפוצים או פשוט רוציםלעצב את חדר המקלחת מחדש – חשוב שתדעו כי בחירת מקלחון נכון ומותאם אישית, יאפשר שדרוג משמעותי של חווית הרחצה.

כיום ישנם מקלחונים מסוגים שונים כמו מרובעים, פינתיים, מעוגלים וחזיתיים כך שלכל מקלחון ישנם יתרונות מעולים. אבל כיצד יודעים במה לבחור? הנה כמה מאפיינים שיש לשים אליהם לב בעת הבחירה:

מידות – בראשית יש למדוד את חדר האמבטיה שלכם ולהבין מהו הגודל הרצוי של המקלחון. נסו למדוד באמצעות אנשי מקצוע את המרחב ולקחת את המידות הנכונות של החדר. בכך תוכלו להתייעץ עם אנשי מקצוע ולהבין איזה מקלחון מתאים למרחב הנתוון.

חסכון – בחירה נוספת נוגעת לרצון שלכם לחסוך במים בעוד שבחירת מקלחון חזותי חוסך מים בשל גודלו הקטן יחסית. בכך לאצריך לבזבז מים על מקלחת רחבה או מילוי אמבטיה. נוסף לכך, מקלחונים אלה ימכרו בדרךכלל בעלויות נמוכות יותר מאחרים.

איכות ובטיחות -אל תתפשרו על איכות המקלחון! בחרו מקלחון עשוי פרופיל אלומיניום בגימור ניקלמבריק. חומרים כאלה יאפשרו שמירה על איכות הפריט כמו גם הגנה נגד חלודה ועובש.וודאו כי למקלחון זכוכית בעובי 6 מילימטרים וכי הוא בנוי ומיוצר על פי דרישות התקן הישראלי. כדי לבחור בפריט בטוח, בחרו כזה שיש בו ידיות אחיזה למניעת החלקה ושימולב כי הוא נפתח בקלות ונסגר ללא מאמץ.

עיצוב – שימו את הדגש על התאמת המקלחון לעיצוב הכללי של חדר הרחצה. עבור מרבית סגנונות העיצוב יתאים מקלחון פינתי או מעוגל כאשר סגנון זה מתכתב באופן מושלם עם עיצוב כפרי, מודרני, תעשייתי, ועוד.

מחיר – בצעו השוואת מחירים ביןכמה וכמה חברות ורשתות ובחרו כזאת שמספקת מקלחון במחיר נוח אך גם איכותי, בתוספת אחריות ראויה על המוצר. בכך תוכלו לבחור נכון!

המידע באדיבות אתר https://bathline.co.il/

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
איציק זרח

איציק זרח

כסטודנט עבד איציק בשיפוצים, והיום בזמנו הפנוי הוא שמח לכתוב מאמרים בתחום בתקווה שזה יעזור לאחרים.

אולי גם יענין אותך...

עצים ננסיים

עצים ננסיים

עצים ננסיים, עושים שירות טוב יותר למראה הבית שלכם באופן כללי, כמו גם ליכולת לשנות נוף שלם בהצבתם של כמה עצי נוי ביתיים ומסוגננים. לא

קרא עוד »

עיצוב מטבח בכל סגנון

תהליך עיצוב מטבח הוא אחד מהשלבים הכיפיים ביותר לפני כניסה לבית חדש, או במידה ומעוניינים להחליף את המטבח הישן במטבח חדש, עדכני ופונקציונלי יותר. כיוון

קרא עוד »