ארונות הזזה

ארונות הזזה – כל מה שצריך לדעת לפני שבוחרים לקנות ארון הזזה

ארונות הבגדים שלנו חיוניים מאוד בכל בית ממוצע כיום. מלבד הבגדים נהוג לאחסן בהם לעתים גם נעליים, חגורות, צעיפים, תיקים ולעתים גם בשמים ואקססוריז נוספים. הכול כמובן בהתאם לסוג הארון וגודלו, היכן הוא ממוקם וכו'. יש שמעדיפים למקם אותו בחדר השינה ויש שמעדיפים ויכולים למקם אותו בחדר ארונות המיועד לצורך זה. בחירת סוג הארון הוא איננו דבר פשוט ויש פרמטרים שונים שעשויים להשפיע כמו מחיר, גודל הארון, צבע וסגנון עיצוב, מנגנון הפתיחה/סגירה של הארון, דלתות עם/בלי מראה ועוד. 

מה בעצם ההבדל בין ארון הזזה לארון פתיחה?

ארון הזזה הוא ארון שבו הדלתות נפתחות/נסגרות בהוזזה שלהם ימינה ושמאלה על המסילה שהם ממוקמים עליה. ארונות אלה למעשה משפרים את הנוחות של השימוש בארון וחוסכים את המקום הנדרש בארונות נפתחים שבהם כדי לפתוח את הארון יש לפתוח את דלת הארון לכיוון חוץ.

 

בקרו באתר של ר.א ריהוט כדי להתרשם ממגוון ארונות >>>

טיפים חשובים לבחירת ארונות הזזה:

  • סוג הסגירה – האם אתם רוצים סגירה שקטה או רגילה? סגירה שקטה תורמת לא רק בשמירה על הארון לאורך שנים רבות יותר (טריקות הארון גם אם לא מתכוונים לכך תמיד קורות ולעתים קרובות וזה עשוי לגרום לבלאי מהיר יותר של הארון), אלא גם לשימוש בטיחותי יותר בארון. הסגירה השקטה איטית יותר ולכן הדלת לא תיטרק על האצבעות שלכם או של ילדיכם. 
  • חומר גלם – מאיזה חומר גלם אתם רוצים לבנות את הארון שלכם? חומר הגלם לא רק ישפיע על איכותו של הארון ושמירתו לאורך שנים רבות קדימה אלא גם אם תרצו לפרק ולהרכיב אותו מחדש במקום אחר.

מידוף ואחסון – כמובן נושא חשוב מאוד בכל ארון בגדים הוא כמות המדפים, הסדר שלהם, העומק שלהם, האם יש גם מגירות אחסון ועוד.