ארונות הזזה

ארונות הזזה

ארונות הזזה נראים תמיד טוב יותר מאשר ארונות רגילים עם הדלת הנפתחת. ב- 2020 מקובל ברוב המקומות להחליף את הארונות הישנים באלו של ההזזה. האם זה באמת מתאים לכולם ולמה כדאי שתתאימו את הצבעים לחלל החדר שלכם?!

ארונות הזזה |

ארון הזזה הוא דבר די חדש בעולם העיצוב והאחסנה. כשאני אומר חדש אני מתכוון שהם קיימים באזור ה 20 שנה איתנו ורק עכשיו, רבים עושים את המעבר לארונות הזזה ומשליחים לפח את הארונות הישנים עם דלתות הנפתחות הצידה.

למה צריך ארון בגדים מעוצב? |

ארון בגדים הוא הפינוק העיצובי האולטימטיבי לביתכם, ובמיוחד לחדר השינה הראשי שמספק מקום רב. ארון בגדים הוא חלום ארכיטקטוני עם אחסון עיצובי רב גוני שמשאיר אתכם מבקשים עוד.

למעשה, לעתים קרובות מכונה אלמנט האחסון המרווח כחדר בתוך החדר. הארון כמו יכול להיות בגודל של כמה מטרים רבועים או ענק כמו חדר, מצויד בחלונות לשמירה על הטמפרטורה בפנים. ניתן להתאים את הארון לפי הצורך של המשתמש.

מגירות הזזה יש דבר כזה? |

יכולה להיות קבוצה של מספר מגירות בארון לאחסון של פריטים שונים כמו שקיימים בתוך ארונות הזזה 2 דלתות באתר איזי דור . ואז יכולים להיות מדפי הזזה עם מגירות מאחורי החזית. עם מערך של מנגנוני משיכה, מכשיר כניסה יכול להרכיב כל אביזרי נשיפה מסוגים כמו חולצות, משיכה למכנסיים, חגורה ונשיפה של עניבה או אולי משיכה פשוטה.

בעוד שחלקם עוברים על השולחן על פניו, חלקם אוהבים לשמור על זה בפשטות. הכול תלוי בכם, באמת.

ראינו הרבה אנשים המשתמשים בנברשת זהב מעל הארון לתוספת מלכותית, ואנחנו אוהבים את זה! אתם יכולים להוסיף מקומות ישיבה או שידה לתוכם כדי להקל גם על חייך ועל אופן העיצוב שלכם בארון.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
איציק זרח

איציק זרח

כסטודנט עבד איציק בשיפוצים, והיום בזמנו הפנוי הוא שמח לכתוב מאמרים בתחום בתקווה שזה יעזור לאחרים.

אולי גם יענין אותך...

בדיקת איתור רטיבות

איתור נזילות מים בבריכה

במצב בו ישנה סדרים בקירות או ברצפה של הבריכה ישנו צורך לפנות אל בעל מקצוע על מנת שיבצע הליך איתור נזילות מים בבריכה שלכם. סוג

קרא עוד »