ארונות הזזה – למה שנבחר בהם והאם הם מתאימים בכל מקום

ארונות הזזה

בכל הקשור לעולם הארונות, הרי שאנחנו יכולים למצוא שני סוגים עיקריים של ארונות בהם נהוג להשתמש. מצד אחד אנחנו יכולים למצוא ארונות כנף, כאלה אשר נפתחים כלפי חוץ, ומצד שני,אנחנו יכולים למצוא ארונות הזזה, כאלה אשר נפתחים לצדדים.

ההבדל בין שני סוגי הארונות די ברורים, מצד אחד, ארונות כנף כוללים דלתות שנפתחים כלפי חוץ ועל כן הם תופסים, לכאורה, יותר שטח מארון הזזה, לעומת זאת, ארונות הזזה מחייבים מסילות איכותיות על מנת שיהיה ניתן להניע את הדלתות שלהן בצורה נוחה ובטוחה. במאמר זה אנחנו נתמקד בארונות הזזה ונשאל, מדוע נעיף אותם על פני ארונות כנף וכן מתי אנחנו נבחר בהם.

כשאנחנו בוחנים ארונות הזזה, הרי שאנחנו יכולים למצוא דוגמאות שונות של ארונות מסוג זה. בין אם מדובר בארונות עם דלת אחת, ארונות עם שתי דלתות ויותר, ישנן ארונות אשר מאחורי דלתות הזזה יש אך ורק מדפים, יש ארונות שכוללים גם מגירות ומתקני תלייה ועוד. מן הסתם, בדומה לארונות כנף, הרי שגם פה אנחנו יכולים למצוא ארונות קיר וכן ארונות בחצי גובה או יותר.


מדוע נרצה לבחור ארונות הזזה?

יש כמה סיבות לכך,העיקרית שבהן, מדובר בארונות שתופסים פחות מקום מאשר ארונות כנף. מאחר והדלתות לא נפתחות כלפי חוץ אלא לצדדים, אז לכאורה הם צריכים פחות מקום. כמו כן, מדובר בארונות הרבה יותר נוחים וכן הרבה יותר בטוחים, הדלת לא יכולה להיטרק על האצבע,נניח.

השאלה היא, האם מדובר בארונות שיכולים להתאים לכל מקום. התשובה היא לא בהכרח. אנחנו כן נראה ארונות כאלה בחדרי שינה של ילדים או מבוגרים, חדרי עבודה או מחסנים, אנחנו כן נראה ארונות כאלה במשרדים ובתי מסחר, מצד שני, לא נראה ארונות כאלה במטבחים וגם לא בסלון. שם עדיין נעדיף ארונות כנף, בגלל שהעיצוב שלהם מתאים יותר למקום, מה עוד שבמקרים מסוימים זה יותר פרקטי להחזיק ארונות כאלה מאשר ארונות הזזה, לפחות כפי שאנחנו מכירים אותם.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
איציק זרח

איציק זרח

כסטודנט עבד איציק בשיפוצים, והיום בזמנו הפנוי הוא שמח לכתוב מאמרים בתחום בתקווה שזה יעזור לאחרים.

אולי גם יענין אותך...

מטבח כפרי

מטבח כפרי – כל היתרונות

לא במקרה אנשים רבים בוחרים להתקין מטבח כפרי בבית שלהם. זה נכון לגבי בתים חדשים וזה נכון לגבי בתים שעוברים שיפוץ כולל או שיפוץ של

קרא עוד »

הובלת דירה – המדריך המלא

עוברים דירה? מתעניינים לגבי שירות הובלה? מתלבטים האם אתם בכלל צריכים חברת הובלות? כל מה שרציתם לדעת לקראת המעבר. מתי צריך שירות להובלת דירה? הובלת

קרא עוד »