ריהוט חכם

ריהוט חכם

ריהוט חכם הוא ריהוט מודולרי וקומפקטי שמשתמשים בו בשעות מסוימות או במועדים ספציפיים ובשאר הזמן הוא ממוקם בעמדה שאינה מפריעה ואינה תופסת מקום במרחב.

התקנת ריהוט חכם בבית 

בדירות קטנות המיטה הזוגית תופסת חלק נרחב משטח החדר ואם אם אין חדר נוסף עבור נושא כמו לימודים ועבודה, צריכים לנצל את החלל של חדר השינה שאינו מנוצל לאורך כל היום ולייעד אותו לצורך השוטף. עבור מטרה זו רוכשים מיטת קיר, מדובר  במיטה שלאורך כל היום היא צמודה לקיר ורק כאשר מעוניינים ללכת לישון, מורידים אותה באמצעות המנגנון והיא מונחת מצד אחד על הספה כיוון שמדובר ברוחב זהה ומצד שני עם רגליים על הקרקע, באופן יציב ביותר. 

בתום השינה, אפשר לבצע מהלך הפוך, ולהצמיד את המיטה והמזרן חזרה לקיר ולאחר מכן נותר חלל גדול שיכול לשמש לאופציות רבות כמו חדר עבודה, חדר משחקים לילדים ועוד.

> צפו במבחר ספות נפתחות למיטה

ריהוט חכם בסלון 

בחלק ממערכות הישיבה וגם בספות הכפולות, יש אפשרות לפתוח את המערכות הללו ולשלוף מהם מיטה זוגית איכותית הכוללת גם מזרן בטיב מעולה. פתרון קל עבור מישהו שמגיע הביתה לפעמים  ומעוניין לישון בסלון. האפשרות הזו קיימת בשתי האופציות של הספות הן בקטנה והן בגדולה. מפעילים את המנגנון משחררים את המיטה בקלילות ולאחר מכן המיטה נפתחת ואפשר לישון בה בנוחות מרבית ובבוקר לקפל אותה שוב וליהנות מהספה הנוחה.

בנוסף לכך קיימות מערכות ישיבה איכותיות איטלקיות שאפשר על פי רצונו של הלקוח לפתוח את החלק התחתון של כל מושב וליהנות מריקליינר איכותי שמאפשר הנחה של הרגליים למעלה לנוחות מרבית. כאשר לא מעוניינים בכך, לוחצים על המנגנון והריקליינר נסגר וכך הספה נראית שוב כפי שנראתה בעבר.