כיסוי לספה

כשאתם בוחרים כיסויי ספה או כיסא, אתם בעצם בוחרים להלביש את הרהיטים שלכם לפי טעמכם. בדיוק כפי שהייתם שמים לב למשקל הבד, למרקמים ולהתאמה כאשר אתם מלבישים גוף אנושי, עליכם לשקול מה הכי מתאים לרהיט שלכם.

כיסוי לספה

כיסויים מאתר קלי קלות, משנים את מראה הכיסא או הספה שלכם והם יכולים להסתיר כתמים מכוערים, אבל התחושה או המבנה הבסיסי לא ישתנו – זה שינוי קוסמטי בלבד. אז אם הספה שלכם נפולה, גושית, או שהקפיצים בולטים החוצה, רכישת כיסויי החלקה חדשים לא תהפוך אותם לנוחים יותר.

אם הרהיטים שלכם מתפרקים, הפתרון התקציבי הזה, עלול להתברר כהוצאה בזבזנית מכיוון שלא תרוויחו מזה כלום. עדיף לקנות ספה חדשה או לרפד מחדש כדי שגם המילוי יתוקן.

בחרו משקל בד

לא כל הבדים מתאימים לכיסויים. ככלל, עדיף להימנע מבדי ריפוד כבדים מאוד כמו שניל וקטיפות שכן הם עלולים לא להסתגל בצורה טובה לצורת הספה או הכיסא שלכם. 

אבל חוקים נועדו כדי להישבר וחומרים אלה, יכולים להיות טובים למראה מאוד מחוייט ומובנה. אבל ככלל, בד כיסוי החלקה צריך להיות, בדרך כלל, במשקל בינוני כדי להשתלב בקלות רבה יותר על הרהיטים שלכם.

בחרו אריגה וצבע

בבחירת כיסוי לספה, בחרו סוג בד שארוג בחוזקה. כמו כן, בחרו צבע או דוגמה שלא יתנו לבד הספה להופיע אלא אם כן זה האפקט שאתם מחפשים עבורכם.

בחרו אורך בד

כיסויי ההחלקה לספה שלכם לא חייבים להגיע לרצפה, אפילו את אלה הרופפים אפשר לעשות באורך שייעצר מלכסות את הרגליים. כאשר יש לכם מסגרת עץ על הספה, עדיף להשאיר את החלק התחתון חשוף. כך או כך, התייעצו עם המוכר לגבי הכיסוי.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
איציק זרח

איציק זרח

כסטודנט עבד איציק בשיפוצים, והיום בזמנו הפנוי הוא שמח לכתוב מאמרים בתחום בתקווה שזה יעזור לאחרים.

אולי גם יענין אותך...

דירות להשקעה ביוון

דירות להשקעה ביוון

אזרחים רבים בארץ ובעולם, משקיעים בנדל"ן אירופאי במקומות ובאזורים שונים ביבשת. זה קורה בעיקר אודות למחירים הנוחים שמאפשר לרבים לקנות ולמכור במחירים נמוכים מאוד. זאת,

קרא עוד »