עבודות מיוחדות משיש

חיתוך שיש

אין ספק כי שיש נחשב לאחד מחומרי הגלם המוכרים והנפוצים ביותר בארץ ובעולם. ניתן היום למצוא מגוון רחב של סוגי שיש שונים, חלק טבעיים בעוד אחרים מלאכותיים. כל אחד יכול לבחור את סוג השיש המתאים ביותר עבורו, בהתאם לסוג העבודה הדרושה ולתנאי השטח. למשל, ישנם סוגי שיש עמידים יותר כמו שיש גרניט, אשר מסוגלים להתמודד בצורה טובה יותר עם טמפרטורות חמות וקרות, סדקים, שריטות ומים. שיש מסוג זה למשל, יכול להתאים באופן מושלם למטבח, בתור משטח עבודה, היות והוא יהיה עמיד לסירים חמים, שריטות שנגרמות בעקבות חיתוך ישיר על השיש עצמו ומים שנשפכים על בסיס קבוע. כמו כן, שיש מסוג זה, יכול להתאים לעבודות שונות בחוץ, כמו למשל אריחים לחיפוי קירות חיצוניים. ניתן היום למצוא את השיש בכל תחומי החיים, בזכות החוזק, העוצמה, העמידות והיופי שלו.

עבודות מיוחדות משיש – כדאי להכיר!

כאמור, רובינו מכירים את השיש בתור משטח עבודה סטנדרטי למטבח, אך למעשה השיש יכול לשמש למגוון רחב של עבודות שונות. אריחי שיש למשל, יכולים לשמש בתור אריחים יוקרתיים לחדר הרחצה ואפילו כמרצפות שישלימו באופן מושלם את עיצוב חדר האמבטיה. כמו כן, ניתן להשתמש בשיש על מנת לייצר מדרגות יוקרתיות ומרשימות, אשר ישתלבו באופן הרמוני עם מרצפות שיש, אשר ניתן למקם בסלון הבית או בכל חדר אחר. חשוב להבין כי ניתן לבחור את סוג השיש, על מנת להתאים את הגוון המתאים ביותר, בשילוב עם עמידות ופונקציונליות גבוהה. מעבר לכך, השיש יכול לשמש לצורך עבודות מיוחדות נוספות, כגון רהיטי שיש, חיפוי מעלית יוקרתי, פסלים ועבודות אומנות מיוחדות וכדומה.

לסיכום, עבודות מיוחדות משיש יכולות לעטר לא מעט מוזיאונים, מבנים ציבוריים שונים, בתי מלון וחדרי מדרגות בבניינים יוקרתיים.

נכתב בשיתוף שיש בראנץ

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
איציק זרח

איציק זרח

כסטודנט עבד איציק בשיפוצים, והיום בזמנו הפנוי הוא שמח לכתוב מאמרים בתחום בתקווה שזה יעזור לאחרים.

אולי גם יענין אותך...

עיצוב דלת כניסה

עיצוב דלת הכניסה הוא גורם חשוב בעיצוב של כל בית. זה הפוקוס הטבעי שיקבלו האורחים כאשר הם ייכנסו לנכס שלכם והדלת, היא הפריט העיצובי הראשון

קרא עוד »