שאיבת הצפה

למי קוראים עבור שאיבת הצפה

הצפה בבניין, בחצר, במשרד או במפעל מחייבת תגובה מיידית ככל האפשר, וזאת כדי להחזיר את התפקוד התקין של המקום בו היא מתרחשת. עיכוב קטן עלול לגרום נזק גדול וגם יקר, כמו במקרה של ריחות רעים, חדירת מזיקים ומכרסמים למי הביוב ופגיעה בנכס וברהיטים. הצפה גורמת לבהלה, מפח נפש ואולי אף לאיבוד ימי עבודה ונזק כספי לא קטן. הבעיה אינה ניתנת ברוב המקרים לטיפול מיידי אלא אם מזעיקים במהירות אנשי מקצוע בעלי ניסיון בתחום וציוד מתאים. העניין דחוף במיוחד כאשר מדובר בהצפה בתור דירת מגורים בזמן שהדיירים בבית או כאשר אחד השכנים מגלה זאת. 

פנייה לחברה אמינה

בשוק יש לא מעט חברות המציעות את שירותיהן, אבל תמיד עדיף להסתמך על חברה מוכרת ובעלת המלצות כמו בלינק מחברים ומכרים. כמו כן כניסה לאתר האינטרנט של החברה תוסיף לכם מידע על יכולותיה והזמינות שלה. תמיד כדאי להזמין חברה שסניפיה ממוקמים בקרבת מקום וזאת כדי לחסוך זמן יקר ולאפשר לאנשיה להגיע למקום התקלה מהר ככל האפשר. לנציגיה של החברה צריך להיות ציוד מתאים ברמה גבוהה ויש לברר מראש האם הם עונים על הקריטריונים הנדרשים. 

שאיבת הצפות ממקורות שונים

הצפה עלולה להתרחש באסלה או בכיור אבל גם בהיקפים יותר גדולים כאשר מכסי ביוב חיצוניים עולים על גדותיהם או צינורות ביוב. במקרים כאלה תידרש התערבות ביובית עבור שאיבת הצפה. ביובית היא משאית גדולה אשר מחובר אליה ציוד שאיבה בעוצמה רבה. הביובית מנקה גם את החלק הפנימי של צינורות הביוב ובכך מצמצמת את הסיכוי לסתימה נוספת בטווח הקרוב. הסתימות בצינורות נוצרות כתוצאה מהצטברות חלקיקי מזון מתכות פלסטיק וחומרים נוספים ורק הביובית מסוגלת לסלק אותם משם.