בדיקת דירה חדשה מקבלן – למה זה חשוב?

1968556-min

הנה סוף סוף הצלחתם לרכוש דירה חדשה מקבלן, אין ספק כי דירה חדשה היא סימן להתרעננות וחידוש, הבית נראה מושלם, הכל חדש וטרי, אולם האם זה גם אומר שאין שום ליקויי בנייה?

קודם כל – בדיקה

גם אם הדירה אכן נראית מושלמת שכן היא גם חדשה, ייתכן מאוד כי קיימים ליקויי בניה מבלי שאפילו תוכלו להבחין בהם, דבר זה יכול גם להשפיע על מצב הדירה לשנים הבאות, מה שאומר שגם תצטרכו לשפוך לא מעט כסף, זאת במקום להזמין בדיקת דירה חדשה מקבלן ועוד טרם נכנסים להתגורר בה.

ליקויים נפוצים

דירות חדשות שהושקעו בהם מיטב חומרי הגלם, בעלות עיצוב מרשים, ובכל זאת ייתכן כי קיימים ליקויים כגון נזילת מים, יכולה להיות זו נזילה מהגג או הצנרות, איטום שאיננו תקין, ועד ליקויים הקשורים לתכנון הדירה.

מה עושים?

עוד בטרם נכנסתם להתגורר בדירה, פנו אל חברה מובילה בתחום בדיקת דירה חדשה מקבלן, כל זאת נעשה ע"י אנשי מקצוע בעלי ניסיון רב ויכולת לזהות ליקויים גם באמצעות מכשור מתקדם. מדובר במהנדסים מומחים בתחום, ומן הסתם אין להם כל קשר לקבלן, כלומר הם גורם אובייקטיבי לחלוטין שדואג לאינטרסים שלכם.

מקצוענות לפני הכל!

כאשר בדיקת הבית מבוצעת ע"י מהנדס בעל ניסיון רב, אדם המכיר את הנושא מקרוב, הבקיא גם בחוק מכר דירות. הדו"ח אותו תקבלו ממנו באשר למצבה של הדירה החדשה, קביל גם בבית המשפט.

הקבלן האחראי הבלעדי לליקויים

יותר מכל חשוב לבחור חברה אמינה, אשר אנשי המקצוע שלה יוכלו לאתר בדרך מקצועית כל ליקוי בניה הקיים בדירה, את הדו"ח יש להעביר לקבלן על מנת שזה יתקן את כל הטעון תיקון בדירה.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
איציק זרח

איציק זרח

כסטודנט עבד איציק בשיפוצים, והיום בזמנו הפנוי הוא שמח לכתוב מאמרים בתחום בתקווה שזה יעזור לאחרים.

אולי גם יענין אותך...

חשיבות של זיפות גגות

כל מי שגר בקומה האחרונה בבניין המגורים שלו, מבין את החשיבות העצומה של זיפות גגות. אומנם כלפי חוץ מדובר על עוד פעולה שגרתית שיש לחזור

קרא עוד »