החשיבות באיטום מבנים תת קרקעיים

איטום מבנים תת קרקעיים באתר ביטומני

אנשים רבים טועים לחשוב שאין צורך לאטום מבנים תת קרקעיים. לכן, חשוב להדגיש ולומר כי מבנים תת קרקעיים חשופים לנזקי מים במיוחד ויש לאטום אותן בחומרים מיוחדים והרמטיים במיוחד. מי הגשמים מחלחלים לאדמה וגורמים למבנים התת קרקעיים לסבול מרטיביות רבות. רטיבויות אלה אינן מסתכמות בכמה טיפות של נזילה אלא עלולות להגיע להצפה של ממש. מעבר לכך, קירות המבנים התת קרקעיים יכולים להיות לחים באופן תמידי מה שייצור עובש רב במבנה. מעבר לחוסר האסתטיקה של העובש, הוא עלול לגרום להרס רב של לא מעט פרטי ריהוט הממוקמים בקרבה לקירות המבנה. 

כך תצליחו למנוע נזקים אדירים ממבנה תת קרקעי

מעבר לכך העובש גורם לתחושת מחנק תמידית ונשימה של אוויר לא לא נקי. לכן, חשוב לדעת לאטום נכון בחומרים המתאימים ביותר לחללים תת קרקעיים. אז במידה וגם אתם מעוניינים לאטום מבנים מעל או מתחת לפני הקרקע, חשוב לדעת כי בשונה מהמקובל לחשוב, הזמן הנכון ביותר לאיטום הוא דווקא בימי החמים ביותר של הקיץ. הימים החמים מאפשרים לכל חומרי האיטום להתייבש במהירות רבה וברמת היעילות הגבוהה ביותר. מנגד, איטום מבנים תת קרקעיים בימי החורף הגשומים יקשו מאוד על איטום הרמטי ומיטבי בשל רטיבות, לחות וחוסר שמש. 

חומרי איטום מותאמים למבנים תת קרקעיים

נוסף על כך, המחיר שתידרשו לשלם עבור איטום בימי הקיץ החמים יהיה זול יותר מהמחיר שתידרשו לשלם בחורף. בשל עלייה משמעותית בביקוש לאיטום בימי החורף הגשומים, מחירי האיטום עולים משמעותית, בדקו באתר זה. הכינו את המבנה התת קרקעי שלכם לימי החורף הגשומים כבר בימי הקיץ וודאו שהוא לא יוצף או יתמלא בעובש בימים הגשומים. זכרו, העובדה שהמבנה התת קרקעי ממוקם מתחת לפני הקרקע אינה מאפשרת לכם לפסוח על פעולת האיטום למבנה זה.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
איציק זרח

איציק זרח

כסטודנט עבד איציק בשיפוצים, והיום בזמנו הפנוי הוא שמח לכתוב מאמרים בתחום בתקווה שזה יעזור לאחרים.

אולי גם יענין אותך...

עוזרת בית

עוזרת בית לתקופה הקורונה

בואו נודה בזה: נגיף קורונה נטרל אותנו מכמה בחינות: אנחנו כמעט ולא יוצאים לבלות, את העבודה אנחנו מבצעים מהבית, הילדים לא הולכים למוסדות הלימוד והבית

קרא עוד »
קונסולה לבית

קונסולות לבית

תהליך עיצוב הבית הוא מיוחד ומהנה במיוחד, כי הרי אין דבר יותר כיף מלבלות בשופינג של פריטי ריהוט ואקססוריז מעוצבים לבית. אבל אם עדיין לא

קרא עוד »