מגבות

מגבת

מגבות משמשות אותנו כל הזמן, במטבח, במקלחת, לניגוב ידיים, פנים, גוף. לפני שרוכשים מגבות כדאי לדעת עליהן כמה דברים.

איכות זו לא מילה גסה

מגבת איכותית נמדדת בעיקר ביכולת הספיגה שלה ובעמידותה לאורך זמן. רובן הגדול של המגבות עשויות מכותנה שעברה תהליך להגדלת כושר הספיגה. איכות המגבת עולה כשסוג הכותנה הוא איכותי יותר. פרמטרים נוספים לבדיקת איכותה של מגבת הם צפיפות הסיבים, סוג הצביעה שעברה ומשקלה. מגבת צפופה וכבדה במידה תוכל לספוג טוב יותר ולשמור על איכותה לאורך זמן רב יותר. 

מגבות מגבות בכל מקום

ישנם סוגים רבים של מגבות, לשימושים שונים ואין הן דומות אחת לשנייה. מגבות למטבח יהיו לרוב דקות וקלות לעומת מגבות גוף שהן עבות באופן משמעותי ומשקלן כבד. גם מגבות ידיים ומגבות פנים יהיו דקות ממגבות גוף. 

מה עוד חשוב לדעת על מגבות 

מגבות עם דוגמאות או רקמות נוטות לאבד את צורתן המקורית ולהתכווץ סביב הדוגמה, רצוי לכבס מגבות בכביסה נפרדת עם מגבות בלבד בטמפרטורה של 40 מעלות וללא חומרים מרככים. המרכך מצפה את סיבי הכותנה במגבת ומונע ממנה לספוג היטב. 

כדי לשמור על רכות המגבת מומלץ לייבש אותה במייבש ולא בשמש המאדה את המים ומקשיחה את המגבת. את מגבות הגוף כדאי להחליף כל יומיים-שלושה מאחר שהן מכילות תאי גוף מתים שנשרו מגופינו לאחר המקלחת בזמן הייבוש. מגבות מטבח יש להחליף כל יום שכן אנחנו מייבשים שבהן ידיים לאחר מגע עם מזון כמו בשר, דגים וביצים המכילים חיידקים. 

מגבת לייבוש מהיר מיוצרת בטכניקה מיוחדת המאפשרת לה ייבוש מהיר באוויר הפתוח ולמרות זאת היא בעלת כושר ספיגה טוב במיוחד. המגבת קלה וניתנת לקיפול בקלות ושימושית בשטח.

לא קונים מגבות לפני שנכנסים להום אנד מור >>>

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
איציק זרח

איציק זרח

כסטודנט עבד איציק בשיפוצים, והיום בזמנו הפנוי הוא שמח לכתוב מאמרים בתחום בתקווה שזה יעזור לאחרים.

אולי גם יענין אותך...

משכנתא לפושטי רגל

הדרך היחידה לקבל משכנתא לפושטי רגל היא במידה ויש לכם נכס אותו תוכלו לשעבד כנגד המשכנתא המבוקשת. כידוע הליך פשיטת רגל ידרוש מכם להתמודד עם

קרא עוד »