הובלות מכולות

הובלות מכולות

מכולות הן הדרך הכי פופולארית להובלה של חומרים וסחורה מן הסוגים השונים ממקום אחד לאחר. במכולה יכולה להיות סחורה רבה, כאשר יש לא רק גדלים של מכולות שמגיעות בצורה חזקה ומאסיבית לשמירה על הסחורה תקינה בתוכה, אלא אף מכולות אשר מגיעות עם יכולת של קירור במידה ונדרשת פעולה שלקירור לשמירה על הסחורה במצב טרי ורענן, כמו במקרה של מזון מקורר.

הפעולה של הובלת מכולות מצריכה הרבה מאוד ידע מעשי בתחום, ועם תכנון נכון של ההובלה, כל סחורה מגיעה אל יעדה בצורה שלמה ובזמן הנדרש ללא כל בעיה.

מתכננים את ההובלה

לפני שמתקדמים אל עב ביצוע בפועל של הובלה, צריכים לוודא כי יש לחברת ההובלה את כל הנדרש, החל מרישיון של מוביל בתוקף, ועד לאנשי העבודה והציוד המתאים לשם שינוע כל הסחורה אל עבר היעד שלה. כל אלה מצריכים הרבה מאוד ידע שבא גם עם הניסיון וגם עם הלמידה, לצד אישורים שמתקבלים לאחר שפועלים באופן מוכר לפי כל התקנות והחוקים הרלבנטיים של המדינה. הובלה של מכולות היא לא פעולה של מה בכך, והיא כוללת סוגים שונים שלמטענים ומצריכה סוגים מסוימים של מכולות, ורק עם ציוד מגוון והיכרות עם כל אלה ניתן לתכנן את ההובלה מתחילתה ועד להגעתה אל היעד באופן לא פחות ממושלם.

הובלה בהתאם לצרכי הלקוח

לכל לקוח יש צרכים שונים עבור ההובלה שלו. יש לקוח אשר מעביר חומרים מסוכנים אשר מצריכים פעולה מאוד זהירה בכל שלב ושלב של העמסה, שינוע ופריקה בהתאם לכל הדרישות של תקני הבטיחות והחוקים של משרד לאיכות הסביבה, ויש העברה של סחורה חקלאית שאותה חייבים להניח במכולה עם קירור לשם שמירה על טמפרטורה קבועה לכל אורך הדרך וזאת כדי שהסחורה לא תינזק עד להגעה בטוחה שלה אל היעד, שם ניתן לקרר במקום שאינו נייד ולהעביר למכירה בארץ או בתור סחורה שמיועדת לייצוא בלבד. כל סחורה מצריכה התייחסות שונה, וככל שיכולים להתאים את פעולת ההובלה אל הצרכים של הלקוח, כך מקבלים אתה תמורה המלאה עבור ההובלה.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
איציק זרח

איציק זרח

כסטודנט עבד איציק בשיפוצים, והיום בזמנו הפנוי הוא שמח לכתוב מאמרים בתחום בתקווה שזה יעזור לאחרים.

אולי גם יענין אותך...

הובלות מכולות

הובלות מכולות

מכולות הן הדרך הכי פופולארית להובלה של חומרים וסחורה מן הסוגים השונים ממקום אחד לאחר. במכולה יכולה להיות סחורה רבה, כאשר יש לא רק גדלים

קרא עוד »