חידוש ריפוד לנדנדת גינה – כיצד עושים את זה

חידוש ריפוד לנדנדת גינה

אחד הפריטים האהובים ביותר בגינה הפרטית או בגינה של בתי עסק רבים, היא נדנדת גינה. מדובר בנדנה שמאפשרת לאנשים לשבת ולהתנדנד עליה בעדינות. לא מדובר בנדנדת ילדים, אלא במושב ליחיד, זוג או יותר, אשר אפשר להתנדנד אליו בצורה נוחה ונעימה, אם רוצים אפשר אפילו לשכב על המושב ולהתנדנד בשלווה. 

בשביל שיהיה ניתן ליהנות מהנדנדה, רצוי מאוד שתהיה זו נדנדת גינה עם מושב מרופד. כך הישיבה הממושכת תהיה נוחה ונעימה, כך גם יהיה אפשר להתנדנד בצורה נעימה מבלי שהגב או הישבן יכאבו. על מנת שנוכל ליהנות מהמושב לאורך זמן, רצוי מאוד שאנחנו נדאג להחליף את הריפוד מעת לעת. 

כמו במקרים רבים אחרים, ריפוד של מושב נדנדת גינה נהרס עם הזמן, הוא הופך להיות הרבה דלילי יותר, הרבה פחות קשיח, ולמעשה כבר אי אפשר להרגיש אותו. במובנים רבים, זה מזכיר כרית אשר רוכשים אותה היא "תפוחה", ועם הזמן, ככל שמשתמשים בה יותר, הריפוד נהרס, מתדלדל, ואז כבר אי אפשר להרגיש אותה. זה מה שקורה לריפוד של נדנדת גינה. ברגע שהריפוד מתדלדל, אז למעשה כבר לא מרגישים אותו, והישיבה הופכת להיות הרבה פחות נעימה וגם הרבה פחות בטוחה. 

כיצד שומרים על ריפוד לנדנדת גינה

הדרך הבטוחה והטובה ביותר לעשות את זה, היא באמצעות חידוש ריפוד או מזרן לנדנדה. כלומר, ברגע שאנחנו שמים לב שהריפוד מתחיל להתדלדל, אז מה שאנחנו צריכים לעשות זה למלא אותו מחדש. לשם כך יש לפתוח את הרוכסן של המושב ולהכניס לתוכו ריפוד חדש. את הריפוד ניתן לרכוש במקום בו קנינו את הנדנדה. 

צריך לציין, אם אנחנו כבר מכניסים ריפוד חדש, זו הזדמנות טובה גם לנקות את הכיסוי של הריפוד ואפילו להחליף אותו בכיסוי חדש, נקי יותר. אנחנו יכולים למצוא דגמים שונים של כיסויים במגוון רחב של מקומות. בעזרת כיסוי חדש נוכל לעצב את הנדנדה בצורה מעט שונה, להוסיף צבעים ודוגמאות, ולייצר אווירה אחרת במקום. כל מה שאנחנו צריכים זה להחליט איך אנחנו עושים את זה. 

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
איציק זרח

איציק זרח

כסטודנט עבד איציק בשיפוצים, והיום בזמנו הפנוי הוא שמח לכתוב מאמרים בתחום בתקווה שזה יעזור לאחרים.

אולי גם יענין אותך...