התחדשות עירונית בקרית אונו

פרויקטים של התחדשות עירונית הם פרויקטים שמטרתם היא להפוך איזורי מגורים ישנים לאיזורים אטרקטיביים יותר למגורים. רכישת נכס בפרויקט התחדשות עירונית יכול להוות את הבחירה הטובה ביותר הן עבור אדם שמחפש נכס למגורים והן עבור אדם המחפש נכס להשקעה. אם אתם מחפשים פרויקטים של התחדשות עירונית אטרקטיביים ברחבי הארץ, כדאי מאוד שתבררו אודות נכסים בהתחדשות עירונית בקרית אונו.

מהי התחדשות עירונית?

כאשר מדובר על התחדשות עירונית מדובר על פרויקטים של תמ"א 38 ושל פינוי בינוי. במסגרת פרויקט תמא 38 נבחרים מבנים שידועים ככאלה שמהווים סיכון לדירהם במקרה של רעידת אדמה. במסגרת הפרויקט בהסכמת דיירי הבניין יתבצע חיזוק למבנה הקיים ובד בבד, יבוצע שיפוץ במבנה עצמו ויוסיפו לכל דירה חדר, מרפסת ועוד. כמו כן, יתווספו קומות חדשות במבנה.

פינוי בינוי הוא פרויקט שרלוונטי עבור טיפוח אזורים ישנים בעיר. במסגרת פינוי בינוי מפונים הדיירים של בניין ישן כלשהו לדירות שכורות שמשלמים להם את דמי השכירות עליהם והורסים את בניין המגורים שלהם בכדי לבנות אותו מחדש בצורה אטרקטיבית ומחודשת.

למה כדאי לרכוש נכס בפרויקט התחדשות עירונית בקרית אונו?

אם אתם מחפשים נכס להשקעה בקרית אונו, אין ספק שנכסים בפרויקטים של התחדשות עירונית הם הדבר הטוב ביותר עבורכם. נכס בפרויקט זה יימכר במחיר אטרקטיבי והשווי שלו יעלה באופן משמעותי בגמר הפרויקט ולכן, אין ספק שכדאי לבחור באחד מהפרויקטים האטרקטיביים ביותר של התחדשות עירונית בקריית אונו, על מנת לרכוש נכס שישתלם לכם מכל הבחינות.

אם אתם תוהים כיצד תבחרו את הפרויקט הנכון, חשוב מאוד שתבררו אודות כל פרויקט, המיקום שלו, הקבלן או היזם שעומדים בראשו, תוך כמה זמן הוא עתיד לצאת לפועל ועד כמה הוא יוקרתי.