מזגן VRF

מזגן VRF

בשנים האחרונות אנחנו יכולים לראות שורה של שינויים מהותיים בכל מה שקשור לעולם של מזגנים ומערכות מיזוג אוויר. שינויים אלו נובעים הן מהתקדמות טכנולוגית, שינוי בתכנון ובבנייה שלמבנים שונים, שינוי בצרכים של הצרכנים וכן ניסיון מתמיד של החברות השונות לייצר את המוצר המדויק ביותר, האיכותי ביותר, וכן החסכוני ביותר.

מן הסתם, כל הזמן אנחנו יכולים לראות סוגים שונים של מזגנים ומערכות שונות אשר מטרתם להוביל אותנו אל הנקודה הזאת, קרי הנקודה בה אנחנו יכולים למצוא את המערכת הטובה ביותר עבורנו מצד אחד, ומצד שני, מדובר בנקודה בה אנחנו נחשפים לרמה חדשה של מערכות, רמה שהיא בדרך כלל עוד שלב בדרך אל רמה יותר גבוהה.

דוגמא טובה לכך זו מערכת מזגן VRF.מדובר על מערכת מיזוג אוויר שפועלת על בסיס שינוי בנפח הקירור. המערכת פועלת על ידי מדחס מיוחד שמאפשר את שינוי התפוקה שלו באופן רציף, כך המדחס משנה את המהירות בצורה רציפה על פי הצרכים של המאיידים. מדובר במערכת אשר בנויה באופן מודולארי,ומאפשרת לנו להשתמש בו זמנית במספר יחידות איוד, אשר כולן מחוברות יחד אל מערכת אחת, יחידת עיבוי שמשרתת את מערכת מיזוג האוויר.

מה היתרונות שלמערכת VRF?  ראשית היא מאוד נוחה, היא מאפשרת לנו לשמור על טמפרטורה קבועה בחדר בלי לסטות. המערכת גם מאפשרת לנו ליהנות מבידוד תרמי בכל מקום. שנית, היא שקטה מאוד, כמעט ולא מפעילה רעש. היא עובדת על ידי מאורר של מחשב אישי שמנהל את כל מה שקורה בתוך המערכת. צריך לציין, שניתן לשלב את המערכת הזאת בכל מקום, כולל במתקנים של בית חכם. שלישית, מדובר על מערכת גמישה שיכולה לעבוד יחידות שונות בו זמנית.

מדובר במערכת אפקטיבית מאוד, אשר ניתן להתקין אותה בקלות עם התחשבות מקסימלית בתנאי התכנון ובמגבלות המיקום כל זה הופך לכדאית ומשתלמת עבור כל מי שמחפש מערכת מיזוג אפקטיבית וטובה לבית או לעסק. אין זה פלא שיותר ויותר אנשים בוחרים היום להשתמש במערכת שכזו על חשבון מערכות מיזוג אחרות.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
איציק זרח

איציק זרח

כסטודנט עבד איציק בשיפוצים, והיום בזמנו הפנוי הוא שמח לכתוב מאמרים בתחום בתקווה שזה יעזור לאחרים.

אולי גם יענין אותך...

שולחנות צד

אתם מנסים לחשוב איך תוכלו להפוך את הבית שלכם לעוד יותר נוח? חסרים לכם מקומות שעליהם תוכלו להניח חפצים שונים? אם כך, ברור מדוע רכישת

קרא עוד »

כיסוי לספה

כשאתם בוחרים כיסויי ספה או כיסא, אתם בעצם בוחרים להלביש את הרהיטים שלכם לפי טעמכם. בדיוק כפי שהייתם שמים לב למשקל הבד, למרקמים ולהתאמה כאשר

קרא עוד »