אומנות קיר – איך בוחרים אומנות לקירות

אומנות קיר

בחירה של אמנות קיר איכותית, יכולה לקחת לכם זמן רב אבל לא רק. בדרך מקורית ורשתית, תוכלו למצוא את הדרך להתאים את האומנות המתאימה לכם בצורה נכונה בדיוק לקיר בחלל החדר שלכם. אז איך עושים את זה?

אומנות קיר – איך בוחרים אומנות לקירות

אחת השאלות הנפוצות ביותר שמקבלים מעצבים היא, "איך אני בוחר את הגרפיקה הנכונה?". יש כמה סוגי אומנות קיר וכמה קווים מנחים כדי לוודא שאתם בוחרים את היצירה המתאימה לחלל ספציפי בבית. 

יצירות אמנות, הן מה שעוזר להגדיר את האישיות של בעל הבית ובעלת הבית ואת המרחב שלהם. זה שימושי בקשירה של חלקים מסוימים יחד ויצירת אופי רצוי בבית. 

הדבר הטוב ביותר באמנות, הוא שזו השקעה שאתם יכולים לקחת איתכם תוך כדי תנועה, ואף יכולה לגדול בערכה עם הזמן. 

אומנות קיר למטבח

אחד החדרים הנשכחים ביותר מבחינת יצירות אמנות הוא המטבח. המטבח מכונה לרוב "לב הבית" ובמקרים רבים, החדר המשומש והפורה ביותר של הבית. אין שאלה בזה, צריך לשלב כאן אמנות. 

משטחים או חללים מעל ארונות הם אזורים מושלמים לאמנות. כדי לשמור על האמנות בפרטים, הישענו על יצירות קטנות יותר המשלימות ולא מציפות את החלל. 

אנחנו נוטים ללכת עם הדפסים מצחיקים או יותר חברתיים שגורמים לנו לחייך, והופכים את הבקרים לקלים יותר.

לחדר השינה

חדר השינה הוא מקום מפלט, מקום להירגע בו. יצירות האמנות שבו, צריכות לשקף זאת. הקירות הטובים ביותר לאמנות בחדר השינה, נמצאים ישירות מעל המיטה או על הקיר שמול המיטה. 

חלקים בקנה מידה גדול הם הטובים ביותר עבור בחירת אומנות לתליה על קיר ויש לתלות אותם בגובה העיניים. זו כבר תהיה הבחירה העיצובית שלכם.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
איציק זרח

איציק זרח

כסטודנט עבד איציק בשיפוצים, והיום בזמנו הפנוי הוא שמח לכתוב מאמרים בתחום בתקווה שזה יעזור לאחרים.

אולי גם יענין אותך...

דלתות פנים איכותיות

דלתות פנים איכותיות

האם שמתם לב שדלתות הפנים בביתכם נשחקו, קיים בלאי והן אינן מעוצבות על פי הטרנדים האחרונים? החלטתם להחליפן ולבחור דלתות פנים איכותיות? הגעתם למקום הנכון!

קרא עוד »