מחסן – לא צריך לשלם כל הרבה עבור שטח אחסון

מחסן - לא צריך לשלם כל הרבה עבור שטח אחסון

הימצאותו של מחסן בחצר או בגינה הוא פתרון אחסון מצוין. במחסן אפשר לאחסן את כל הפריטים שאין בהם צורך ביום יום וכך גם להפחית מעומס הציוד הקיים בבית.

בחירת גודל המחסן הנחוץ

כולנו אוגרים הרבה ציוד ולכן בעת החשיבה על רכישת מחסן יש לגבש חשיבה בכמה מוקדים. מהו הציוד שאמור להיכנס למחסן ומהו הנפח שלו, לדוגמה ציוד לטיפול בגינה או לניקיון של בריכת השחייה, כמה מכשירים יהיו בו ופריטים וכמה שטח הם יתפסו בתוך השטח הכללי של המחסן.

בנוסף לכך יש להביא בחשבון שעם הזמן ובאופן טבעי יתווספו מוצרים נוספים לאחסון במחסן כמו לדוגמה דשן לגינה כסאות גינה, כסאות מתקפלים לאורחים, שולחן מתקפל ועוד.

לכן, אם יש אפשרות למקם מחסן בפינת החצר, במקום שהמחסן לא יפריע לפעילות השוטפת בגינה כמו משחקי כדור, פינת המנגל או לבריכת השחייה, מומלץ לרכוש מראש מחסן עץ גדול אם יש לכך אישור.

מחסנים קומפקטיים ויעילים

לאחר ההבנה של גודל המחסן הנדרש, אפשר לבחור מחסן חדש מתוך ההיצע הגדול של המחסנים האיכותיים הקיימים. המחסנים הבנויים ממתכת או מפלסטיק ממלאים את הצורך הבסיסי של האחסון במחסנים. הם יציבים, עומדים בפגעי מזג האוויר הן בקיץ והן בחורף.

המחסנים כוללים גם דלת מצוינת שאינה מאפשרת לגורמי חוץ להיכנס בקלות למבנה זה.

בתהליך הייצור הוקדשה מחשבה רבה לאיכותו של המוצר ומשתמשים בחומרי גלם איכותיים שהוכיחו את עמידותם בפרויקטים אחרים ובדגמים קודמים של מחסנים.

עלויות המחסנים השונים

בסקירה שערכנו מסתבר שקיימים בשוק מחסנים בכל טווחי מחירים. השאיפה למצוא מחסן במחיר סביר והוגן. מכיוון שמדובר במחסן המשמש לאחסון ציוד כמו ציוד גינה, מיותר לחלוטין לשלם סכומים כה גבוהים עבור שטחי אחסון.

עלויות האחזקה של הבית והגינה ביוקר המחיה הישראלי הן מאד גבוהות. יש מוצרים בסיסיים שונים שרוכשים הביתה שמצדיקים את מחירם הגבוה עקב העובדה שיש בהם שימוש בטכנולוגיה פורצת דרך או נוחות תפעול מיוחדת. אך כשמדובר במחסן שתפקידו היחיד הוא לעמוד בגינה ולהעניק גג לאחסון ציוד, התשלום המופרז הוא מיותר לחלוטין וגם לא מצדיק את העלויות ללקוח בהתחשב בעלות הייצור.

סוגי המחסנים הקיימים

מחסנים לגינה קיימים בכמה מידות, חלקם מיוצרים ממתכת, מקצתם ממתכת פרמיום וקיימים גם מחסנים מפלסטיק איכותי ומשובח. כל המחסנים מעניקים פתרון מצוין לנושא האחסון לאורך שנים רבות.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
איציק זרח

איציק זרח

כסטודנט עבד איציק בשיפוצים, והיום בזמנו הפנוי הוא שמח לכתוב מאמרים בתחום בתקווה שזה יעזור לאחרים.

אולי גם יענין אותך...

ארונות הזזה זולים

ארונות הזזה זולים

הדרישה הרבה לארונות הזזה, הוזילה עם השנים את העלויות שלהם ולכן אפשר לראות כמעט בכל בית ארונות הזזה בחדר שינה, בחדרי הילדים ובמקומות נוספים. עלותם

קרא עוד »

חיפוי רצפה חלק

הגיע הזמן לנסות משהו חדש ומהפכני בתפיסה שלו כדי לשפץ את הבית שלכם במינימום זמן ומאמץ. חיפוי רצפה חלק שיכול לקבל צבע וצורה ומרקם של

קרא עוד »