מה זה נדלן מניב?

נדל"ן מניב הוא נכס שמייצר לכם הכנסה כספית בקביעות. ככל שהנכס מניב יותר כך הוא רווחי וכדאי יותר. ככל שהוא משתלם יותר כך אחוזי הרווח שלו יהיו גבוהים יותר. נדלן יכול להניב תשואה באופנים שונים. השיטה הרווחת והמוכרת ביותר היא נדלן שמשכירים אותו למשתמש, הוא נהנה משימוש קבוע בנכס למגורים או לפעילות עסקית, ואילו אתם מקבלים תמורת השימוש הזה דמי שכירות קבועים.

לרכוש נכס שאכן מניב

כאשר עומדים לקראת רכישה של נכס חשוב מאוד לבדוק את האפשרויות ולאתר השקעה כדאית ומשתלמת מאוד. זאת בהתאם לנתונים הנוכחיים כמו גם בהתייחס לסכומי ההשקעה האפשריים שלכם. נהוג לחשב בעת הקנייה את אחוזי הרווח של הנכס ואת אחוזי התשואה שלו. כמובן שמדובר על השערות בלבד, כיוון שאי אפשר לדעת בוודאות אילו תנודות יתרחשו בענף ואילו שינויים יחולו. בכל מקרה יש לבצע בבדיקה זו בירור לגבי היצע וביקוש ביחס לנכסים כמו זה שאתם עומדים לרכוש, לבדוק את מחירי השוק המקובלים עבור שכירות מבנה כמו זה שאתם עומדים לרכוש. נקודה חשובה נוספת היא בדיקה כללית ביחס לאיכות האוכלוסייה באזור. זאת כי אזורים בהם יש אוכלוסיה משכבה סוציו אקונומית נמוכה, קשה יותר למצוא שוכרים הוגנים שיעמדו בתשלומי השכירות.

נדלן מניב משלכם, האם זה אפשרי?

כיום עוד ועוד אנשים מפנימים ששווה וכדאי להשקיע כספים ולרכוש נכסים מניבים. כמובן שכל אחד צריך לערוך את הבדיקה האישית שלו ביחס לאפשרויות המימון שלו כמו גם ביחס ליכולות שלו להחזיק ברשותו נכס על כל הכרוך בכך. בעזרת יועצים מקצועיים ניתן לקבל החלטות חכמות ולקדם את ההשקעה שלכם בהצלחה לקו הגמר. כי לאחר חתימת החוזה וסיום ההשקעה אתם מתחילים לקבל את ההכנסה החודשית באופן קבוע.

לחצו כאן להמשך קריאה על מה זה נדלן מניב.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
איציק זרח

איציק זרח

כסטודנט עבד איציק בשיפוצים, והיום בזמנו הפנוי הוא שמח לכתוב מאמרים בתחום בתקווה שזה יעזור לאחרים.

אולי גם יענין אותך...

מזגן VRF

מזגן VRF

בשנים האחרונות אנחנו יכולים לראות שורה של שינויים מהותיים בכל מה שקשור לעולם של מזגנים ומערכות מיזוג אוויר. שינויים אלו נובעים הן מהתקדמות טכנולוגית, שינוי

קרא עוד »